Полозов відвідав Умерова у психіатричній клініці, де його незаконно утримують

Сьогодні Умерова також відвідав оперативник ФСБ

Про це адвокат Микола Полозов повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Щойно відвідав Ільмі Умерова в психіатричній клініці, де вже два тижні його незаконно утримують для проведення "стаціонарної психіатричної експертизи". Стан здоров'я стабільний. Увага, прикута до його персони, змушує адміністрацію установи уважно ставитися до його здоров'я. На першу вимогу надсилають фахівців: невролога, терапевта, окуліста і т.д. Разом з тим треба розуміти, що раніше Умеров був під тиском слідчого виписаний з кардіологічного відділення клінічної лікарні і не долікувався, а в умовах психіатричного стаціонару умов для кардіологічного лікування немає. Немає відповідного фахівця, медичного обладнання", – написав Новіков.

Він зазначив, що самі експертні дії з Ільмі Умеровим вже не проводяться і чим зумовлено його подальше перебування в стаціонарі, крім амбіцій ФСБ, російської влади, ніким не пояснюється.

Крім того, він повідомив, що сьогодні Умерова відвідала "заступник міністра охорони здоров'я" Криму, детально цікавилася умовами утримання і проведення експертизи, та оперативник ФСБ Шевченко (раніше співробітник СБУ). За його словами, Ільмі Умерова збираються утримувати там до 7 вересня.

"З огляду на міжнародний суспільно-політичний резонанс, пов'язаний з незаконними діями російської влади в Криму щодо Ільмі Умерова, я закликаю владу України більш рішуче висловитися і діяти в цьому питанні", - додав Новіков.

Попередній матеріал
СБУ затримала бойовика "ДНР", який переховувався у родичів
Наступний матеріал
Луценко розповів про результати розслідування щодо ведення військовими РФ агресивної війни з Україною

Держдеп США вимагає від Росії негайно звільнити Ільмі Умерова

Адвокат: Умеров скаржиться на проблеми із зором

Окупаційна влада Криму не пустила до Ільмі Умерова онуків

Freedom House виступила на підтримку Умерова