Луценко розповів про результати розслідування щодо ведення військовими РФ агресивної війни з Україною

  Спіціальною експертизою досліджені 3600 бойових та інших документів, які дали можливість проаналізувати причини великих втрат української армії

  Понад 800 томів матеріалів та більш як 100 тисяч одиниць речових доказів у межах кримінального провадження щодо агресії Росії проти України назбирали експерти силових відомств.

  Про такі результати розслідування, яке триває два роки, написав на своїй сторінці у Facebook генеральний прокурор Юрій Луценко.

  "Слідством охоплено весь період агресії з лютого 2014 року (окупація півострову Крим, проведення антитерористичної операції на Сході країни)", – повідомив він.

  Окрім цього, за словами Луценка, в межах розслідування більш як три десятки фахівців провели спеціальну експертизу. Вона тривала майже рік.  Допитано понад 1400 потерпілих, понад 2000 свідків, проведено понад 1800 судових експертиз.

  Генпрокурор також повідомив, що експертизою досліджені 3600 бойових та інших документів, які дали можливість проаналізувати причини великих втрат української армії. 

  Про перебіг розслідування він пообіцяв доповісти під час засідання парламентського комітету з питань безпеки та оборони 7 вересня.

  Попередній матеріал
  Полозов відвідав Умерова у психіатричній клініці, де його незаконно утримують
  Наступний матеріал
  ГПУ: сільголову засудили на вісім років через хабар

  Луценко: 39 росіян притягнуто до кримінальної відповідальності за участь у війні проти України

  Луценко озвучив кількість загиблих військовослужбовців через агресію Росії

  Луценко: Усі підозрювані високопосадовці РФ оголошені в державний розшук – їм відправлено повістки