ГПУ: сільголову засудили на вісім років через хабар

  Правоохоронці затримали голову сільської ради після одержання хабара в розмірі 130 тис. доларів

  Апеляційний суд Чернівецької області підтримав позицію прокуратури області та засудив сільського голову села Кам’яна Сторожинецького району Чернівецької області до 8 років позбавлення волі, передає прес-служба Генпрокуратури.

  Його також позбавили права обіймати посади, пов’язані зі здійсненням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків, з конфіскацією майна, крім житла, та позбавили 7 рангу державного службовця.

  "Правоохоронці затримали голову сільської ради 15 лютого 2013 року після одержання неправомірної вигоди в розмірі 130 тис. дол. США. Вказану суму голова сільради вимагав та одержав від приватного підприємця за надання в оренду земельної ділянки водного фонду загальною площею 9,77 га. При цьому, не виносячи це питання на розгляд сесії сільської ради, використовуючи надані йому владні повноваження, підробив відповідні рішення сільської ради та договір оренди, тобто вчинив кримінальні правопорушення, передбачені ч. 4 ст. 368, ч. 1 ст. 364, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України", – додали в прес-службі.

  Садгірський районний суд м. Чернівці 24 грудня 2015 року визнав винним голову сільської ради за ч. 1 ст. 366 (службове підроблення), а за ч. 1 ст. 364 (зловживання владою) та ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане із вимаганням) – виправдав.

  Попередній матеріал
  Луценко розповів про результати розслідування щодо ведення військовими РФ агресивної війни з Україною
  Наступний матеріал
  Українська студія отримала нагороду MTV за кліп Coldplay

  Троє київських прокурорів погоріли на хабарі

  На Київщині затримали співробітника прокуратури на хабарі в 375 тис. грн

  На пункті пропуску "Чаплинка" на хабарі піймали митника

  Цеголко: в.о. ректора Національного авіаційного університету піймали на хабарі