Freedom House виступила на підтримку Умерова

  Міжнародна правозахисна організація Freedom House називає необґрунтованим затримання одного з лідерів кримськотатарського народу Ільмі Умерова і закликає негайно розслідувати його

  Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на заяву організації.

  "Влада в Криму повинна негайно розслідувати повністю необґрунтоване затримання Ільмі Умерова", - наголосив віце-президент програм надання допомоги в надзвичайних ситуаціях і багатосторонньої адвокації Роберт Герман.

  "Переслідування кримськотатарської культури залишається широко поширеним явищем на півострові, і це сфабриковане затримання повертає нас до радянської практики примусу до мовчання дисидентів шляхом утримування їх в психіатричних лікарнях", - йдеться в заяві.

  Зазначимо, ФСБ порушила кримінальну справу стосовно Ільмі Умерова за статтею "сепаратизм" у травні цього року. Підконтрольна Кремлю "прокурор Криму" Наталія Поклонська пояснила це тим, що, він, за її словами, закликав до порушення територіальної цілісності Росії в ефірі українського телеканалу АТR.

  Нагадаємо, ЄС закликав Росію звільнити заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова, поміщеного до психіатричної клініки Сімферополя згідно з постановою підконтрольного Кремлю суду Криму.

  Попередній матеріал
  Бойовики з мінометів обстріляли контрольний пункт "Майорськ"
  Наступний матеріал
  Брифінг речника АПУ з питань АТО Андрія Лисенка - завершено

  ЄС вимагає в РФ негайно звільнити Умерова з психіатричної клініки Сімферополя

  "Сталінські часи 30-х років повернулися" – Порошенко прокоментував примусове утримання Умерова