Олексій Ноздрачов
Олексій Ноздрачов 5 канал

Полковник ЗСУ вибачився за заяви щодо ветеранів та військових – відео

Читайте по-русски
У Генштабі ЗСУ заявили, що висловлювання полковника є "оціночними і суб'єктивними"

Полковник Збройних сил України, начальник управління військово-цивільного співробітництва Олександр Ноздрачов перепросив за свої заяви щодо ветеранів та військових. Далі цитата: "Я відверто помилився у своїх висловлюваннях і прошу мені пробачити цю помилку". Полковник зазначив, що має патріотичну позицію і це підтверджують його дії під час війни, інформує "5 канал".

"Сьогодні, під час круглого столу, я допустив велику помилку, некоректно висловившись стосовно ветеранів і військовослужбовців, що виконують завдання у боротьбі з російською агресією. Я відверто помилився у своїх висловлюваннях і прошу мені пробачити цю помилку. Я абсолютно не висловлював позицію ЗСУ України. Це моя провина і я її усвідомлюють. Щодо мене та моїх дій головнокомандувачем штабу призначено розслідування і я готовий понести покарання", – сказав Ноздрачов.

Нагадаємо, 12 грудня у Києві полковник ЗСУ Олександр Ноздрачов заявив, що "українські військові і військові росіяни, які проти нас воювали і продовжують воювати, і навіть ті військові, які є в формуваннях Донецької і Луганської областей, реінтегруються дуже швидко".

Пізніше у Генштабі заявили, що висловлювання полковника є "оціночними і суб'єктивними". Також пообіцяли провести службове розслідування. Сьогодні Рух ветеранів України проведе акцію під стінами Міністерства оборони через висловлювання Ноздрачова. Вона запланована на 15:00. Кореспонденти "5 каналу" будуть відстежувати її перебіг. Подробиці дивіться у "Часі новин".

Як повідомляв 5.UA, 29 жовтня 2019 року волонтерка розповіла про приховування втрат на фронті

Попередній матеріал
Тричі за два місяці: Зеленський міг таємно зустрічатися з Коломойським – "Схеми"
Наступний матеріал
Адвокат Найєм не захищатиме підозрюваного у вбивстві Шеремета – подробиці
Loading...