Порошенко відвідав поранених бійців
Порошенко відвідав поранених бійців Прес-служба партії "Європейська Солідарність"

"Ми з вами – одна команда, яка дуже любить і захищає Україну": Порошенко відвідав поранених бійців

Читайте по-русски
Політик переконаний, що держава зобов’язана віддавати належне і армії, і кожному військовослужбовцю

П’ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко разом з народним депутатом, бойовим генералом Михайлом Забродським у День Збройних сил України відвідали військовослужбовців, які проходять лікування в Головному військовому клінічному госпіталі. Про це повідомляє прес-служба партії "ЄС".

"Я тут для того, щоб привітати і подякувати вам, – сказав Петро Порошенко і наголосив, – нашу армію люблять та поважають українці і боїться ворог".

"Ми робимо все, щоб був мир. Але мир такий, який приведе до визволення української землі, а не мир на умовах капітуляції, коли ми тікаємо з нашої землі", – наголосив він.

П’ятий президент України поцікавився думкою військових про відведення військ від лінії розмежування. Військові зауважили: те, що їх змушують полишати займані позиції, знижує бойовий дух, бо вони залишають свою землю, яку обороняли від ворога. За їхніми словами, у Збройних силах немає тих, хто б підтримував розведення військ.

Петро Порошенко наголосив: "Ми робимо все можливе для того, щоб сценарій, коли вони збиралися відводити війська по всій лінії фронту, не був здійснений. Ми цього не допустимо. Бо для них це все пустий звук, а для нас – це велика кількість крові, поту, нервів, втрачених друзів".

Він наголосив: сьогодні склалась така ситуація, що самі Збройні сили потребують захисту від спроб переписати історію; від того, щоб "тилові пацюки" не атакували бойових солдатів, офіцерів і інколи навіть генералів; від п’ятої колони, яка з’явилася всередині нашої держави і говорить, що захищати державу – це не так важливо.

Порошенко переконаний, що держава зобов’язана віддавати належне і армії, і кожному військовослужбовцю.

Важливо зробити все для того, щоб розпочатий процес підвищення матеріального забезпечення військовослужбовців продовжився – наголосив Порошенко. Він констатував, що цього року підвищення зарплат і соціальних виплат військовим, на жаль, заморожене і не відбуватиметься.

Петро Порошенко вважає надзвичайно важливим продовження розпочатої програми модернізації військової техніки і озброєння війська. Тим паче, що наразі виконання більш ніж половини оборонного замовлення зупинено. Не можна допустити руйнування нової системи харчування, забезпечення речовим майном, системи забезпечення армії, – застерігає Петро Порошенко.

"Я хочу сказати, що ми з вами – одна команда, яка дуже любить Україну. Команда, яка має не політичні пріоритети, а державницькі. Для того, щоб нам державу захистити… Ми з вами – одної крові", – звернувся Петро Порошенко до військових.

Він поцікавився, як проходить лікування, як забезпечені військові. Військові розповіли, що батальйон "Айдар", який вони представляють, не має пункту постійної дислокації і, виходячи на ротацію із зони проведення Операції Об’єднаних сил, вони опиняються в наметах, не мають елементарних санітарно-побутових умов для відпочинку і відновлення боєздатності.

Кілька військових звернулися із проханнями про допомогу у вирішенні питань щодо виплати компенсацій тимчасово переміщеним особам.

П’ятий президент України запевнив, що всі ці питання триматиме на контролі і зробить усе необхідне для їхнього вирішення.

Дякую, Петре: тисячі людей зібралися під АП, щоб подякувати Порошенку

Люди дякують Порошенку
/
Люди дякують Порошенку
/
Люди дякують Порошенку
/
Дякую, Петре!
/
Дякую, Петре!
/
Люди дякують Порошенку
/
Дякую, Петре!
/
Люди дякують Порошенку
/
Дякую, Петре!
/
Дякую, Петре!
/
Петро та Марина Порошенки
/

 

Попередній матеріал
"Було останньою краплею": Литовченко з командою йде з МОЗ через скандал
Наступний матеріал
Діяли за вказівками ФСБ: на Дніпропетровщині служба безпеки спіймала "на гарячому" хакерів
Loading...

Порошенко привітав військових зі святом, згадавши заарештованого судом "кіборга" Марченка

Слідчий ДБР Корецький узгоджував із Трубою політичні переслідування проти Порошенка – "Спостерігач"

Політичні переслідування в Україні: Путін хоче показати, яку ціну заплатить народ за опір Росії – Gazeta Wyborcza

Миротворці, "фішки Путіна" та газове питання: Порошенко дав 4 поради Зеленському перед Нормандською зустріччю

Росія сподівається диктувати свої умови на Нормандському саміті в обмін на дешевий газ – Порошенко

"Революція назад" Володимира Зеленського – Gazeta Wyborcza