Роман Труба
Роман Труба відкриті джерела

Слідчий ДБР Корецький узгоджував із Трубою політичні переслідування проти Порошенка – "Спостерігач"

Читайте по-русски
У програмі повідомляють, що, порушуючи норми про незалежність слідчого, Корецький анонсував директорові ДБР низку нових обшуків

Керівник Першого управління організації досудових розслідувань ДБР Олег Корецький обговорював із директором бюро Романом Трубою кримінальні провадження проти Петра Порошенка, а також узгоджував із ним політичні переслідування проти п'ятого президента. На такі висновки наштовхують нові записи з кабінету Романа Труби, опубліковані у телеграм-каналі "Трубу прорвало", повідомляє проєкт "Спостерігач".

Між людьми, голоси яких схожі на голоси Корецького і Труби, відбувається діалог:

Т.: Це не є важливе провадження. Це є це провадження, де треба рішення приймати без нього. Він в цьому провадженні навіть не цікавий.
К.: Роман Михайлович, будь-яке провадження, яке стосується нього, де він щось скасовував…
Т.: Олег, ну так, але це воно не повинно бути в тебе на третьому місці. Це повинно бути на останньому місці це провадження!
К.: Одне тільки прохання, Роман Михайлович.
Т.: Будь ласка.
К.: Давайте цих 12 проваджень, бо в мене просто дуже отак от "політичне переслідування". Пішов він на**й, тей Пєтя, бл***. І, бл***, будем його кликати стільки, скільки треба.
Т.: Олег, не матюкайся. Правильно, але це треба все робити, розумієш, щоб ми це розумно робили.

Крім того, у програмі повідомляють, що порушуючи норми про незалежність слідчого, Олег Корецький анонсував директорові ДБР обшуки у Валерії Гонтарєвої, Чауса, в Жулянах та в "Пєтіному банку".

Цього ж тижня Володимир Зеленський заявив, що "праву руку директора ДБР зловили на хабарі". Очевидно, влада вирішила позбутися керівника, який погорів на плівках, припускає "Спостерігач".

Попередній матеріал
Єрмак повністю ретранслює Путінську позицію – Федина про заяви помічника Зеленського
Наступний матеріал
Депутати у ВР хвилиною мовчання вшанували загиблих армійців ЗСУ – відео
Loading...