Роман Труба
Роман Труба Радіо Свобода/Andriy Dubchak

У мережі з'явилися записи прослушки про тиск Труби на слідчого у справі Порошенка – ЗМІ

Читайте по-русски
На цих записах йдеться про розслідування справи щодо нібито втручання п'ятого президента Петра Порошенка у роботу Вищої ради правосуддя

У телеграм-каналі "Трубу прорвало" оприлюднили чергову частину записів, які нібито були зроблені у кабінеті керівника ДБР Романа Труби. Про це інформує "Еспресо".

На цих записах йдеться про розслідування справи щодо нібито втручання п'ятого президента Петра Порошенка у роботу Вищої ради правосуддя.

За даними джерела, на першому записі Роман Труба розмовляє з керівником управління організації досудових розслідувань бюро Олегом Корецьким. Розмова нібито відбулася 3 вересня цього року.

Труба на записі, інформує джерело, висловив незадоволення, що Корецький допитує Порошенка не за тією справою: "Ти довго думав, щоб його по землі викликати? У нас що адекватних справ немає?".

"Будь яке провадження, яке його стосується, цікаве", – захищається Корецький.

Труба вважає, що справу по землі фігурант може назвати політичною, оскільки він там проходить лише як свідок.

За інформацією джерела, на іншому записі, звітуючи щодо провадження про Вищу раду правосуддя, Корецький повідомляє Трубі, що наступного дня іде в Офіс президента. Розмова відбулася нібито 11 вересня. Він також, порушуючи норми про незалежність роботи слідчого, повідомляє Трубі про ймовірні обшуки в Гонтарєвої, Чауса, аеропорту "Жуляни" та так званому "Пєтіному банку".

Нагадаємо, п'ятий президент Петро Порошенко є фігурантом у 13 кримінальних провадженнях, які розслідує ДБР. 19 листопада у мережі оприлюднили записи розмов начебто голови Державного бюро розслідувань Романа Труби у своєму кабінеті. Водночас голова Державного бюро розслідувань Роман Труба назвав "фейком і провокацією" оприлюднені аудіозаписи телефонних розмов, на яких він нібито розмовляє із високопосадовцями про розслідувані у ДБР справи.

Попередній матеріал
Нафта для Коломойського, справа Ситника і вибори в США: у мережу злили нові записи прослушки з кабінету Труби – ЗМІ
Наступний матеріал
Володимир В'ятрович склав присягу народного депутата у сесійній залі ВР
Loading...