Роман Труба
Роман Труба Данило Мокрик / Facebook

Нафта для Коломойського, справа Ситника і вибори в США: у мережу злили нові записи прослушки з кабінету Труби – ЗМІ

Читайте по-русски
У записах розмов людина з голосом, схожим на голос Труби, отримує вказівки від керівництва ОПУ щодо припинення обшуків, які можуть нашкодити нафтовим інтересам Коломойського

Запис розмов із кабінету директора Держбюро розслідувань Романа Труби оприлюднило анонімне джерело в Telegram-каналі під назвою "Трубу прорвало", який був створений у вівторок, 19 листопада. Сьогодні з'явилися нові уривки із цих записів, інформує видання "Цензор.НЕТ" з посиланням на Telegram-канал "Трубу прорвало". 

Перший епізод, який публікують на каналі, стосується нафти для Коломойського. Запис зроблений 1 липня 2019 року. На записі, за даними джерела, Олександр Удовиченко (керівник патронатної служби ДБР – ред.) пропонує Трубі забрати справу у слідчого, бо пішли з обшуками проти нафтових інтересів Коломойського: "Ви що там, ох***? Передайте цьому п***, що його звільнять! Ви навіть собі не розумієте, у що ви влізли!".

Крім того, як інформує джерело, на записах чутно, як люди з голосами, схожими на голоси Удовиченка і Труби говорять про справу Ситника і вибори у США. За інформацією джерела, епізод відбувається 13 вересня 2019 року.

За інформацією телеграм-каналу, отримавши завдання з Офісу президента, Роман Труба заслуховує хід справи щодо нібито "втручання" керівника НАБУ Артема Ситника в американські вибори.

Олександр Туру, керівник Другого управління організації досудових розслідувань ДБР, інформує джерело, звітує в тому числі про Рівненську справу Ситника, завдяки якій Офіс президента може його відправити у відставку в будь-який момент. Через 20 хвилин після того як кабінет полишає Туру, туди заходить Удовиченко.

Труба телефоном звітує про справу Ситника Богдану, говорячи: "Ти знаєш, я не підведу, все, що я обіцяв, – у нас так і йде".

За інформацією джерела, після розмови переказує її зміст Удовиченку: "Йосипович каже, що хвалив мене перед американцями. Він каже – дай результат!".

Як повідомляв 5.UA, попереднього разу записи розмов Труби й представників ОП були оприлюднені 19 листопада 2019 року. У записах розмов людина з голосом, схожим на голос Труби, обговорює з керівництвом Офісу президента вказівки, кого допитувати, кого "підвісити", а кого "доганяти". Зокрема, йдеться про справи, які розслідує ДБР стосовно п'ятого президента Петра Порошенка. Так, за інформацією джерела, Роман Труба просить помічницю покинути кабінет і буцімто набирає Богдана, щоб відзвітувати про свій ранковий брифінг щодо неявки на допит Порошенка і "радиться" щодо наступного виклику п'ятого президента на допит у справі Корбана.

Попередній матеріал
Потребують постійної підтримки: пів мільйона дітей на Донбасі ризикують здоров'ям – ЮНІСЕФ
Наступний матеріал
У мережі з'явилися записи прослушки про тиск Труби на слідчого у справі Порошенка – ЗМІ
Loading...