5 канал

Порошенко не прийшов на допит у ДБР, має поважну причину – включення

Читайте по-русски
П'ятого президента викликали у справі щодо можливого перевищення службових повноважень під час добору кадрів у ВРП

Петро Порошенко не прийшов на допит у Державне бюро розслідувань. Слідчі чекали його о 10-й годині. Під стінами ДБР перебував і кореспондент "5 каналу" Мирослав Солонар.

Цього разу Порошенка викликали у справі щодо можливого перевищення службових повноважень під час добору кадрів у Вищу раду правосуддя. Як пояснив його адвокат Ігор Головань, не прийшов п'ятий президент через роботу в Раді – зараз триває пленарне засідання.

"Робота парламенту – це поважна причина неявки на допит. Відповідний документ кілька хвилин тому було передано в канцелярію. Петру Порошенку немає чого приховувати, а Державному бюро розслідувань є що приховувати. Відповідно, сьогодні ми подали власноручні свідчення Порошенка в тому проваджені, на яке його викликали на сьогодні", – розповів журналістам Головань.

Водночас сьогодні Петра Порошенка чекають у ДБР ще й пообіді. Адже о 14-й має відбутися допит у кримінальному провадженні стосовно можливого перевищення службових повноважень щодо оренди землі у Миколаївській області.

Дивіться також: Адвокат про допит Порошенка в ДБР: "Які саме податки – думаю, що слідчі самі не розуміють"

Водночас депутат VIII скликання Верховної Ради Тетяна Чорновол заявила, що провадження, відкриті проти Петра Порошенка – це наступ на опозицію.

Попередній матеріал
Судді, депутати від "Слуги народу" та Богдан: хто був на весіллі "смотрящего" за Мін’юстом у Сен-Тропе
Наступний матеріал
Оголошено карантин: на Рівненщині американські метелики масово знищують плодові дерева