Петро Порошенко
Петро Порошенко 5 канал

Росія сподівається диктувати свої умови на Нормандському саміті в обмін на дешевий газ – Порошенко

  Читайте по-русски
  П'ятий президент пояснив, чому питання газу в жодному разі не можна включати до порядку денного

  Росія через нав'язування газового контракту просуватиме невигідні для України домовленості під час Нормандського саміту. Тому питання газу в жодному разі не можна включати до порядку денного. Про це п'ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" написав у своїй статті для "Української правди" "Не довіряти Путіну і не лишатись віч-на-віч. Поради Порошенка Зеленському на саміт у Парижі". Про це повідомляється на сайті політсили.

  "Не слід включати "газове питання" до загального порядку денного Нормандського саміту, аби не дозволити Росії сформувати невигідний для України "пакет домовленостей", за яким за "дешевий" газ Україна зробить важливі поступки на політичному треку. Ще нічого у новітній історії нам не обходилося так дорого, як дешевий російський газ. Хотів би принагідно попередити, щоб не стало воно сюрпризом", – застеріг Порошенко.

  "Вже п'ятий рік як ми не купуємо газ у Росії і не маємо в ньому бодай найменшої економічної потреби. Тож не знаю, як хто, але відновлення прямих закупівель газу у Путіна наша команда розглядатиме як капітуляцію – причому не лише в енергетичній, але й у політичній сфері", – наголосив п'ятий президент.

  Нагадаємо, раніше голова комітету з питань інтеграції України до Євросоюзу Іванна Климпуш-Цинцадзе застерегла від проведення прямих двосторонніх переговорів України з Росією щодо купівлі російського газу.

  Попередній матеріал
  Верховна Рада провалила голосування за звільнення Яременка – подробиці
  Наступний матеріал
  Миротворці, "фішки Путіна" та газове питання: Порошенко дав 4 поради Зеленському перед Нормандською зустріччю
  Loading...