Податковий кодекс
Податковий кодекс відкриті джерела

Податкова амністія та "нульові" декларації: як пропонують полегшити життя бізнесу в Україні

В Україні активно просуваються реформи, що мають на меті спростити роботу малого та середнього бізнесу

Президент України Петро Порошенко пропонує провести податкову амністію. Про це він заявив під час зустрічі з представниками українського бізнесу, передає кореспондент "5 каналу". 

Як стало відомо, йдеться про запровадження так званих "нульових декларацій", покликаних істотно спростити роботу бізнесу. За ними кожен, хто захоче ввести в Україну певний капітал, зможе заплатити невеликий податок і розпочати свій бізнес у нашій країні.

Утім, поки податкова амністія існує лише на рівні ідей, триває обговорення цих та інших тез разом із представниками бізнесу.

Крім того, на зустрічі Президент підписав Закон про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю. Він має на меті спростити роботу малого та середнього бізнесу.

"Новий закон має забезпечити учасникам товариства комфортний правовий простір для врегулювання своїх відносин, зменшити ризики захоплення контролю над товариством, фактично знищити ризики рейдерських атак. Крім того, знімаються обмеження щодо формування статутного капіталу, спрощуються процедури реєстрації та успадкування частки у статутному капіталі товариства, право отримання кредиту чи фінансування під заставу частки товариства, полегшується залучення додаткових коштів", – наголосив глава держави.

Слово мав і прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Він говорив, зокрема і про так званий законопроект "Маски-шоу стоп" і тиск на бізнес.

Детальніше про те, що відбувалося на зустрічі з бізнесом, – дивіться у включенні:

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Незаконний піщаний бізнес на Київщині: У бухгалтера виявили цілий арсенал зброї – фото

/
Пісок
/
Пісок
/
/
/
/

Попередній матеріал
Комітет ВР дозволив затримання й арешт "опоблоківця" Бакуліна
Наступний матеріал
Для військових ешелонів "Укрзалізниця" по-особливому переобладнала 15 вагонів
Loading...