Час:Online
Час:Online 5.ua

Як українській компанії вдалося стати найкращим стартапом у світі

В ефірі програми "Час: Online" співзасновник TripMyDream Андрій Буренок та бізнес-девелопер Ігор Овчаренко дали поради, як зробити свій бізнес популярним і відомим у всьому світі

Чи справді Україна стає більш привабливою для іноземних інвесторів. Які глобальні компанії й фонди готові інвестувати в українські технологічні й наукові розробки і чому. 

Як швейцарська організація Seedstars World пришвидшує прогрес більш ніж у 80 країнах з ринком, що розвивається. Та як українським підприємцям вдалося організувати найкращий туристичний стартап у світі. Про це та багато іншого в ефірі програми "Час: Online" на сайті 5. UA  розповіли бізнес-девелопер Ігор Овчаренко та СЕО компанії TripMyDream Андрій Буренок.

 Довідка

Seedstars World (SSW) – міжнародна платформа для підприємців технологічних напрямів на ринках, що розвиваються, та ринках зі швидко зростаючими стартап-екосистемами, проводить Seedstars CEE Summit – другий щорічний форум у Центральній та Східній Європі, що об'єднує найбільш релевантних гравців в інноваційних та технологічних напрямах регіону.

Саміт організовано на основі міжнародних стартап-змагань для проектів з країн зі зростаючими ринками Seedstars World. Захід також підтримується Посольством Швейцарії в Україні.

Після проведення змагань в одинадцяти країнах Центральної та Східної Європи та Центральної Азії протягом 2017-го року, а також виявлення найбільш перспективних проектів та аналізу місцевих екосистем, Seedstars World об'єднує найкращих і найбільш перспективних підприємців з ключовими учасниками екосистеми, менторами, інвесторами, корпораціями та іншими підприємцями по всьому континенту.

Ігор Овчаренко

Бізнес-девелопер

Seedstars

Ігор – стартап-ентузіаст і технічно підкований професіонал з більш ніж 5-річним досвідом конектингу між підприємцями, ЗМІ, інвесторами і корпораціями у країнах з ринками, що розвиваються. Має широкий досвід в галузі інтернет-маркетингу, розвитку бізнесу і входить до консультативних рад  п'яти стартапів. Наразі працює в Seedstars, швейцарській компанії, яка сприяє розвитку екосистем у країнах з ринками, що розвиваються, за допомогою технологій та підприємництва. Він відповідає за розвиток бізнесу та донесення місії Seedstars в більш ніж 80 країнах світу. 

Андрій Буренок

Співзасновник і СЕО

TripMyDream

Андрій має більше тринадцяти років досвіду роботи в різних компаніях і корпораціях на ТОП-рівні, таких як Samsung, "ТНК-ВР Україна" і Viasat. Спеціалізується на розвитку стратегії й управлінні компаній, запуску нових продуктів. У 2013 році, разом з Тарасом Поліщуком, створив стартап TripMyDream, який визнали найкращим туристичним стартапом світу 2016 року на глобальному стартап-змаганні Seedstars Summit 2016 у Швейцарії.

Попередній матеріал
"Малеча з роду котячих": у США показали перші процедури трьох левенят
Наступний матеріал
Прес-конференція щодо визнання автокефалії Української Церкви Російською Православною Церквою
Loading...
Експорт українського цукру виріс майже в три рази

Експорт українського цукру виріс майже в три рази

Як гардеробниця збільшила прибуток ресторану в 2,5 рази

Як гардеробниця збільшила прибуток ресторану в 2,5 рази

Колюча майстерня. Як ветеран аеророзвідки та колишній шахтар створили Der Igel

Колюча майстерня. Як ветеран аеророзвідки та колишній шахтар створили Der Igel