відкриті джерела

Комітет ВР дозволив затримання й арешт "опоблоківця" Бакуліна

Таке рішення ухвалили на сьогоднішньому засіданні

Народного депутата від "Опозиційного блоку" Євгена Бакуліна можуть притягти до кримінальної відповідальності, затримати та арештувати. Так вирішив регламентний комітет Верховної Ради на засіданні і скерував відповідні рекомендації парламентарям, передає кореспондент "5 каналу".

Під час засідання обранці заслухали аргументи генпрокурора Юрія Луценка у справі Бакуліна. Останнього слідство звинувачує у створенні незаконного угруповання та розкраданні державних коштів в особливо великих розмірах. Епізоди стосуються так званої справи "вишок Бойка". Оборудки, стверджує Юрій Луценко, нардеп проводив, коли керував "Нафтогазом України".

На засіданні регламентного комітету самого Бакуліна не було. Він письмово повідомив, що хворий. Водночас, адвокат запевнив, що підзахисний ховатися не буде.

У ГПУ розраховують, що парламент дослухається до рекомендацій комітету і проголосує за притягнення Бакуліна до кримінальної відповідальності. Водночас, Юрій Луценко запропонував народному депутату співпрацювати зі слідством.

Більше подробиць дивіться у включенні: 

Довідково: Євген Бакулін фігурує у справі, відомій як "вишки Бойка". Притягти до відповідальності Бакуліна можуть за статтями про створення організованого злочинного угруповання та розкрадання державних коштів. У 2007 році, а також від 2010-го до 2014-го нардеп обіймав посаду голови правління НАК "Нафтогаз України".

Нагадаємо, раніше народний депутат Леонід Ємець впевнено заявив, що Рада задовольнить подання генпрокурора про зняття недоторканності з Бакуліна.

Попередній матеріал
Брифінг генерального прокурора Юрія Луценка – відео
Наступний матеріал
Податкова амністія та "нульові" декларації: як пропонують полегшити життя бізнесу в Україні