Facebook / Прес-центр АТО

"Ворог бив із території Росії": як 2014-го українські воїни врятували Маріуполь від окупації – "Таємниці війни"

Читайте по-русски
Про бої в умовах міста, про перемогу на День перемоги та рейд російсько-українським кордоном – у середу о 17:15 – у спецпроєкті "Таємниці війни" на "5 каналі". Гість програми – лицар орденів Богдана Хмельницького, полковник Михайло Драпатий

9 травня по-маріупольськи. Як шість років тому спецпризначенці, армійці, нацгвардійці та азовці завадили окупації міста.

"Дуже спланована акція російськими спецслужбами, підігріти налаштувати і налаштувати проти ЗСУ".

Майже як у блокбастері. БМП, яке перелітає через зведені сепаратистами барикади. Та армійці на бронетехніці у великому місті.

"Противник не очікував, що зайде бронетехніка в таке велике місто, ще й у розпачі назвали бригаду "чорною".

Як два батальйони 72-ї механізованої бригади закривали діри в російсько-українському кордоні та відчули на собі всю "дружність" сусіда-агресора.

"Як по моїм підрозділам завдавали уражень з території Росії, так і по першому батальйону, який був також поруч. Ми затримали і закрили кордон на той час".

Про бої в умовах міста, локальну перемогу на День перемоги та рейд російсько-українським кордоном розповість Михайло Драпатий – у середу о 17:15 у "Таємницях війни" з Яною Холодною.

Довідка. Михайло Драпатий – український військовослужбовець, полковник Збройних сил України. Командир 58-ї окремої мотопіхотної бригади (2016-2019). Лицар орденів Богдана Хмельницького, має звання Народного Героя України. Коли почалась російська збройна агресія проти України, майор Драпатий був командиром 2-го механізованого батальйону 72-ї окремої механізованої бригади (в/ч А2167, м. Біла Церква). Вже в середині квітня 2014-го 72-га ОМБр у повному складі перебувала на сході України і була готова до виконання бойових завдань. Вагомий внесок підполковника Драпатого у справу захисту Батьківщини привернув увагу Слідчого комітету Російської Федерації, яка підтримує терористів, – 2016 року в СК РФ стосовно українського офіцера Драпатого відкрито кримінальну справу.

Попередній матеріал
Штраф або попередження: пішоходів хочуть карати за відсутність світловідбивної стрічки в темний час доби
Наступний матеріал
Псевдомінера мосту Метро відправили за ґрати, залишивши право внести заставу
Loading...