Першого заступника голови ОПЗ арештували на два місяці

  В антикорупційній прокуратурі пояснюють, що утримання Щурікова під вартою не дозволить йому чинити тиск на свідків, які проходять у цій справі, а також сховатися від слідства та виїхати за межі країни

  На два місяці арештували першого заступника голови "Одеського припортового заводу" Миколу Щурікова.

  Такий запобіжний захід обрав напередодні Солом’янський районний суд Києва, з правом внесення застави у 40 з половиною мільйонів гривень. 

  В антикорупційній прокуратурі пояснюють, що утримання Щурікова під вартою не дозволить йому чинити тиск на свідків, які проходять у цій справі, а також сховатися від слідства та виїхати за межі країни.

  За даними прокуратури, Щурікова підозрюють у скоєнні особливо тяжкого злочину: розтрати майна "Одеського припортового заводу" в особливо великих розмірах – на суму понад 205 мільйонів 181 тисяч гривень.

  Щурікова і ще одного керівника ОПЗ – голову наглядової ради, першого заступника голови правління НАК "Нафтогаз Україна" Сергія Перелому затримали 14 липня. Раніше суд ув'язнив Перелому до 9 вересня цього року з можливістю внести заставу у розмірі 80 мільйонів гривень.

  Попередній матеріал
  Посол ЄС закликав владу покарати винних у вбивстві Шеремета
  Наступний матеріал
  Геращенко: Окупанти вимагають звільнити 600 бойовиків за 20 українців

  Заявки на участь у конкурсі з продажу ОПЗ не подала жодна компанія

  Справа ОПЗ: суд арештував топ-менеджера "Нафтогазу" до 9 вересня

  Двох керівників Одеського припортового заводу затримали у справі про розтрату – Холодницький

  Голова ФДМ детально розповів, як продаватимуть Одеський припортовий