5 канал

Голова ФДМ детально розповів, як продаватимуть Одеський припортовий

Голова Фонду держмайна пояснив процес аукціону з продажу Одеського припортового заводу

Аукціон з продажу заводу відбудеться 26 липня. Про це в ефірі "5 каналу" повідомив голова Фонду держмайна Ігор Білоус.

"Процес буде побудований у два етапи. Перший – це кваліфікація, коли зацікавлені сторони будуть подавати документи, хто вони, що вони, звідки у них гроші та інформацію про своїх контролюючих акціонерів. Після кваліфікації ті, хто будуть допущені, будуть мати право продовжувати свою роботу з документацією, інформацією, виїздом на місце. Буде спілкування з менеджментом, проходитиме робота з юристами. Далі той, хто зробив аналіз і прийняв, що він готовий йти на аукціон, повинен внести заставу – це 5% від початкової ціни на рахунок Нацбанку – і прийняти участь у аукціоні 26 липня", – повідомив Білоус.

За його словами, переможець протягом 7 днів з дати аукціону підписує договір купівлі-продажу, який повинен бути погоджений попередньо.

"Попередньо всі учасники будуть давати свої корективи в договір. Потім ми на свій розсуд внесемо те, що вважаємо за потрібне, і не внесемо те, що вважаємо зайвим. І будемо пропонувати на загальний розгляд один варіант договору", – зазначив голова фонду

Крім того, він додав, що після підписання договору є приблизно 30 днів на завершення процесу, тобто "обміну грошей на акції".

Як повідомляв 5.ua, за даними Фонду, станом на 20 травня було п'ять потенційних учасників і велися переговори ще з п'ятьма.

Попередній матеріал
"Чорна каса" "Партії регіонів": коментарі Охендовського, Магери та Усенко-Чорної
Наступний матеріал
На тимчасово окупованих територіях залишаються до 2 млн українських музейних експонатів

Стало відомо, коли Одеський припортовий завод виставлять на аукціон

Ігор Білоус: Після трьох збиткових років, Одеський припортовий приніс 205 млн чистого прибутку

Голова Фонду держмайна – як до приватизації ОПЗ не пустять росіян

Білоус: ФДМ у понеділок оголосить конкурс з продажу ОПЗ та дату торгів