Голова Фонду держмайна назвав претендентів на ОПЗ

Прозора приватизація Одеського припортового заводу – це відкриття дверей для системного стратегічного інвестора, наголосив Білоус

На сьогодні є п'ять іноземних претендентів на приватизацію Одеського припортового заводу. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив голова Фонду державного майна України Ігор Білоус.

"На сьогодні в нас є близько п'яти (претендентів – 5.ua), з якими ведеться така тверда дискусія. Кожен день у нас виникають, буквально після вчорашньої події, у нас виник ще один діалог, і я передбачаю, що кожен день у нас будуть все нові і нові діалоги. Це говорить про те, що наша теорія була правильною. Як тільки ми оголосимо, весь світ побачить, що ми тверді у наших починаннях і наших бажаннях, вони зрозуміють, що це дійсно буде відбуватися і почнуть активний діалог. Так і відбувається", – зазначив він.

Зі слів Білоуса, усі охочі приватизувати ОПЗ – іноземні інвестори. "Всі іноземці, наших поки немає", – уточнив він.

Голова Фонду держмайна додав: "Первинний фактор – це показати всьому світові, що ми є цивілізована країна і ми здатні провести професійну прозору приватизацію. Я наголошую завжди на цих двох словах, тому що це те, що хочуть іноземці. Повірте, всі вони хочуть рівних правил для всіх... Це відкриття дверей. Це отримання великого системного стратегічного інвестора, який покаже приклад іншим, що я йду в Україну, приходьте сюди, тут не страшно працювати".

Нагадаємо, конкурс на приватизацію ОПЗ оголосять до кінця травня.

Попередній матеріал
Конкурс на приватизацію ОПЗ оголосять до кінця травня – Білоус
Наступний матеріал
Рада погодилась збільшити мінімальну зарплату та прожитковий мінімум

Уряд Гройсмана вирішив подальшу долю ОПЗ та ДПтС

В уряді назвали початкову ціну і умови продажу ОПЗ

Борги ОПЗ структурам Фірташа не завадять приватизації підприємства - Білоус

Сакварелідзе: Під час обшуку на ОПЗ були вилучені дуже важливі документи, які можуть нас привести до Кабміну

Білоус: За 9 місяців 2015 року ОПЗ вийшов зі збитків у прибуток

5 канал - трансляція наживо