pl.com.ua

В уряді назвали початкову ціну і умови продажу ОПЗ

Росіянам брати участь у торгах за українське майно заборонено

У 13 мільярдів гривень оцінив Фонд державного майна Одеський припортовий завод (ОПЗ). В уряді ж затвердили умови його приватизації.

Відповідно до них конкурс передбачає щонайменше два учасники, один із яких повинен мати іноземне походження. При цьому росіянам брати участь у торгах за українське майно заборонено.

"Що стосується ціни. Кінцева ціна, яку би ми не поставили, буде визначена аукціоном", – заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

В уряді також підкреслили, що не будуть допускати до аукціону не лише російські компанії, а й ті, які не відповідатимуть нормам закону, тобто знаходяться під FATF, в офшорних зонах, які не схвалені державою, не можуть пояснити походження грошей і не можуть надати документи щодо встановлення особи кінцевого бенефіціара.

Згідно з умовами проведення конкурсу, від потенційного покупця вимагають збереження профілю, модернізацію підприємства та забезпечення екологічних норм і погашення боргів підприємства. Щодо останнього пункту, у Кабміні виникла дискусія: чи повинна держава визнавати борг Одеського припортового заводу за газ перед компанією Дмитра Фірташа, який сягає п’яти мільярдів гривень.

Попередній матеріал
У мережі набирають популярності кавери на пісню Джамали "1944" - естонський та український
Наступний матеріал
Хакери змусили Аксьонова вибачитись і визнати Крим українським – подробиці операції
Теги:
Loading...