Голова Фонду держмайна – як до приватизації ОПЗ не пустять росіян

Ігор Білоус розповість подробиці оголошеної сьогодні приватизації Одеського припортового заводу

Голова Фонду державного майна України Ігор Білоус в ексклюзивному інтерв’ю для програми "Погляд" на "5 каналі" розповість про те, як до приватизації Одеського припортового не допускатимуть росіян та у скільки разів стартові півмільярда доларів планують збільшити продавці ОПЗ.

Сам посадовець на своїй сторінці у Facebook написав: "Сьогодні нарешті оголосили продаж ОПЗ і назвали дату проведення аукціону – 26 липня. Всупереч "доброзичливим прогнозам" критиків, до оголошення конкурсу ми мали вже сім твердо зацікавлених в участі інвесторів, з якими було підписано угоди про конфіденційність. При цьому "випадкових" компаній серед них немає, усі – серйозні і знані у світі гравці ринку. Думаю, тепер, після оголошення конкурсу, ми можемо очікувати, що інтерес виявлять ще щонайменше п’ять потенційних покупців. Подробиці розкажу сьогодні о 21:00 на "5 каналі".

Тож не пропустіть: о 21:00 в ефірі "5 каналу" та на нашому сайті за цим посиланням – ексклюзивне інтерв'ю голови Фонду держмайна Ігора Білоуса. Згодом ви зможете ознайомитись із записом розмови у розділі "Інтерв'ю".

Попередній матеріал
Айвазовська: Для перезавантаження ЦВК потрібно щонайменше 7 затверджених кандидатур
Наступний матеріал
Магера вважає судові справи 2012 року своїм алібі у справі "чорної бухгалтерії"

Білоус: ФДМ у понеділок оголосить конкурс з продажу ОПЗ та дату торгів

Голова Фонду держмайна назвав претендентів на ОПЗ

В уряді назвали початкову ціну і умови продажу ОПЗ

Уряд Гройсмана вирішив подальшу долю ОПЗ та ДПтС

Уряд визначив умови приватизації ОПЗ

Борги ОПЗ структурам Фірташа не завадять приватизації підприємства - Білоус