5 канал

Айвазовська: Для перезавантаження ЦВК потрібно щонайменше 7 затверджених кандидатур

Процедура перезавантаження ЦВК вимагає поіменного голосування за кандидатури

ЦВК, яка вже два роки перейняла зайві повноваження, повинна бути перезавантажена. Про це заявила в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" координатор виборчих програм ГМ "Опора" Ольга Айвазовська.

"Якщо не буде обрана належна кількість осіб для того, щоб у ЦВК був кворум, то це може створити передумови для зриву виборів у семи одномандатних мажоритарних округах. Тим не менше, процедура вимагає поіменного голосування за кандидатури, тобто з 11 принаймні 7, краще 8, затвердити для того, щоб ЦВК була перезавантажена", – заявила Айвазовська.

За її словами, ЦВК, яка вже два роки перейняла зайві повноваження, повинна бути перезавантажена.

"Перезавантажена, незважаючи на те, що сьогодні досить важко знайти політичний компроміс. Негативна частина в тому, що все таки не всі фракції групи отримали своє представництво для того, щоб усунути будь-які можливості змови або ефективного адміністративного тиску на цей орган", – додала вона.

Нагадаємо, Парубій побоюється, що робота ЦВК може бути заблокованою. Щоб не заблокувати роботу ЦВК, парламент має в один день звільнити старих і призначити нових членів комісії.

Попередній матеріал
У мережі з'явилося фото й відео авіакатастрофи МіГ-27 в Індії
Наступний матеріал
Голова Фонду держмайна – як до приватизації ОПЗ не пустять росіян

Парубій побоюється, що робота ЦВК може бути заблокованою

Заступника голови ЦВК викликали на допит в НАБУ

Магера: довибори в парламент можуть бути зірвані через нестачу фінансування