Магера вважає судові справи 2012 року своїм алібі у справі "чорної бухгалтерії"

Магера вважає своїм алібі по справі щодо "чорної бухгалтерії" Януковича наявність судових вироків проти нього у 2012 році

Про це заступник голови ЦВК Андрій Магера заявив в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе".

"У 2012 році зусиллями Партії регіонів, зокрема, через підставних осіб, які зверталися до суду, було ухвалено проти мене три рішення Вищого адміністративного суду про визнання моїх дій, так би мовити, протиправними. Це був спосіб боротьби з неугодними членами ЦВК в епоху режиму Януковича. І у мене викликає якесь непорозуміння, чи могли членам ЦВК, яких намагалися закидати судовими рішеннями, довіряти інформацію щодо фінансування членів ЦВК", – зазначив Магера.

"Я думаю, що була категорія, які отримували певні матеріальні зиски, хтось може нагороди, а були такі, які ходили по судах. І якщо у 2012 році я хвилювався цими рішеннями суддів, то зараз розумію, що це для мене своєрідне алібі. Інакше навряд чи хтось би повірив, щось із членів ЦВК не був замішаний у цьому скандалі", – додав він.

Нагадаємо, сьогодні, 13 червня, заступник голови ЦВК Андрій Магера у НАБУ дав свідчення як свідок у справі так званої "чорної бухгалтерії" Партії регіонів.

Попередній матеріал
Голова Фонду держмайна – як до приватизації ОПЗ не пустять росіян
Наступний матеріал
Чубаров: Ніколи собі не пробачу, що батько знову побачив російські війська у Криму

"Чорна каса" Януковича: Магера розповів подробиці допиту в НАБУ

Магера: довибори в парламент можуть бути зірвані через нестачу фінансування

Президент запропонував звільнити 12 членів ЦВК, серед яких Магера, Охендовський та Усенко-Чорна