court.gov.ua

Справа ОПЗ: суд арештував топ-менеджера "Нафтогазу" до 9 вересня

  Перелома має можливість внести заставу у розмірі 80 млн грн

  Солом'янський районний суд Києва ухвалив рішення взяти під варту першого заступника голови правління НАК "Нафтогаз Україна" Сергія Перелому до 9 вересня цього року з можливістю внести заставу у розмірі 80 мільйонів гривень. Відповідне рішення ухвалив у неділю суддя Анатолій Макуха, повідомляє "Укрінформ".

  "Суд ухвалив задовольнити клопотання і застосувати до Переломи тримання під вартою. Термін тримання під вартою Переломи закінчується 9 вересня", – сказав суддя.

  За його словами, Перелома має можливість внести заставу у розмірі 80 млн грн.

  Натомість прокурори наполягали на заставі для Переломи у розмірі 205 млн грн, оскільки саме таку суму, за їх інформацією, становлять втрачені активи Одеського припортового заводу.

  "Встановлено, що сума втрачених активів Одеського припортового заводу становить 205 млн грн. Ми вважаємо, що ця шкода заподіяна державі. Тому ми й наполягали, що сума саме 205 млн грн зможе забезпечити належне виконання процесуальних обов'язків підозрюваних", – пояснив заступник керівника САП Володимир Кривенко.

  Сам Перелома заявив журналістам, що подаватиме апеляцію на рішення суду. Заставу ж у розмірі 80 млн грн вносити не буде, оскільки, за його словами, в нього "немає таких грошей".

  Як повідомляв 5.ua, 14 липня очільник НАБУ назар Холодницький повідомив, що за підозрою в розтраті коштів Одеського припортового заводу затримані перший заступник голови правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Перелома та перший заступник директора ОПЗ Микола Щуриков.

  Попередній матеріал
  У США чоловік стріляв у підлітків, які грали у Pokemon Go
  Наступний матеріал
  Довибори в Раду на Луганщині: поліція зафіксувала низку порушень

  Білоус розповів як до приватизації ОПЗ не допускатимуть росіян - інтерв'ю

  Голова Фонду держмайна – як до приватизації ОПЗ не пустять росіян

  Білоус: ФДМ у понеділок оголосить конкурс з продажу ОПЗ та дату торгів

  Голова Фонду держмайна назвав претендентів на ОПЗ

  Конкурс на приватизацію ОПЗ оголосять до кінця травня – Білоус

  Уряд Гройсмана вирішив подальшу долю ОПЗ та ДПтС