Заявки на участь у конкурсі з продажу ОПЗ не подала жодна компанія

  Потенційних клієнтів відлякує низка проблем заводу, а також зависока ціна

  Жодна компанія не подала заявку на участь в конкурсі з продажу 99,567% ПАТ "Одеський припортовий завод" (ОПЗ). Про це в понеділок, 18 липня, повідомила прес-служба Фонду держмайна (ФДМ) України.

  Конкурс на продаж ОПЗ було оголошено 13 червня. Сьогодні сплив термін, коли ці заявки можна було подавати. У ФДМ заявили, що у зв’язку з відсутністю заявок змушений визнати конкурс таким, що не відбувся у зв’язку з відсутністю попиту.

  "З моменту публікації оголошення про продаж заводу ним зацікавилися потенційні інвестори, які підписали відповідні договори про конфіденційність. Але після знайомства з пакетом документів і вивчення ситуації в Україні і довкола заводу всі вони висловили неготовність брати участь у конкурсі на визначених умовах і озвучили головні причини свого рішення", – йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що найбільше питань і сумнівів у інвесторів викликали: борг перед Group DF, суди з компанією "Нортіма", обмеження на репатріацію дивідендів, відсутність податкових пільг і преференцій для інвестора, а також зависока ціна на тлі озвучених вище проблем заводу та загальних політичних і економічних ризиків країни.

  Попередній матеріал
  На довиборах у Дніпрі перемогла Ричкова – ЦВК
  Наступний матеріал
  У НАЗК запевнили – не саботують електронне декларування

  Справа ОПЗ: суд арештував топ-менеджера "Нафтогазу" до 9 вересня

  Голова Фонду держмайна: Хто претендує на ОПЗ та чи продаватимуть обленерго іноземцям

  Білоус: Купівлею ОПЗ зацікавились у США

  Білоус розповів як до приватизації ОПЗ не допускатимуть росіян - інтерв'ю

  Голова Фонду держмайна – як до приватизації ОПЗ не пустять росіян

  5 канал - трансляція наживо