У НАЗК запевнили – не саботують електронне декларування

Ми здійснюємо всі кроки, наголосила голова НАЗК

Для НАЗК зараз важливо вирішити питання з приміщенням, щодо чого ведуться активні переговори. Про це в ефірі "5 каналу" в телемарафоні "Україна понад усе" повідомила голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Наталія Корчак.  

Ведуча попросила прокоментувати заяву голови правління ГО "Центр протидії корупції" Віталія Шабуніна про те, що НАЗК (Національне агентство з питань запобігання корупції – 5.ua) хоче змінити власне рішення про одночасний запуск електронного декларування та ухвалити нове рішення про поетапне запровадження такої процедури.

"Я була здивована, бо у статті (Шабунін – 5.ua) виклав такі факти, про які я й не знала, тому що на засідання ми взагалі таких питань не плануємо. Я так розумію, що на цьому тижні має бути уже офіційно оприлюднено рішення про початок роботи системи електронного декларування. Воно було завізовано, а тепер на стадії опублікування. Ми діємо в межах графіку".

Вона додала: "Більше того, Держспецзв'язок, від якого певною мірою залежить підготовка документів комплексної системи захисту, надав нам позитивний відгук щодо тих нормативних документів, які започатковують роботу системи електронного декларування. На минулому тижні, 15 липня, ми провели відповідне засідання, де були присутні представники громадських організацій, наприклад, громадського Люстраційного комітету і Центру протидії корупції, і там ми розглядали питання щодо звернення до Держслужби спецзв'язку щодо необхідності проведення технічної експертизи та відповідності встановлених приміщень задля побудови комплексної системи захисту і запису електронного декларування у належних приміщеннях".

За словами Корчак, НАЗК здійснює всі кроки і "уряд нас чує". "Ми також прийняли рішення щодо звернення до служби спеціального зв'язку і захисту інформації України щодо… отримання атестату відповідності комплексного програмного захисту того програмного продукту, який розроблений у вигляді системи електронного декларування", – наголосила голова НАЗК.

"Але основні нормативні акти, які започатковують цей процес, ми вже прийняли і вони на цьому тижні мають бути опубліковані. Тому 15 серпня у нас червоним в календарі іде. Ми все пам'ятаємо і його ніхто не відміняв".

Як повідомляв 5.ua, 95% суддів пройшли перевірку декларацій.

Попередній матеріал
Заявки на участь у конкурсі з продажу ОПЗ не подала жодна компанія
Наступний матеріал
У київській лікарні знайшли занедбану лікарями однорічну сироту

Ні про яку боротьбу з корупцією не йдеться, якщо система електронного декларування не запрацює на повну – Юрчишин

Декларації: аналітик підрахувала у кого з депутатів найбільший автопарк

Нова система декларування майна чиновників – доведеться вказувати і готівку

Савченко оприлюднила декларацію: 205 тис. грн склали подарунки і виграші

Експерт програми розвитку ООН про електронне декларування в Україні – інтерв'ю

Міністр юстиції розвіяв міфи з приводу електронного декларування та опублікував інфографіку