Савченко оприлюднила декларацію: 205 тис. грн склали подарунки і виграші

  Також дохід Савченко склала авторська винагорода і доходи від реалізації майнових прав інтелектуальної власності

  Депутат Верховної Ради Надія Савченко заробила 406825 грн у 2015 році. Про це свідчить її декларація про доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік, опублікована на персональній сторінці депутата на сайті парламенту.

  Так, дохід Савченко склала авторська винагорода і доходи від реалізації майнових прав інтелектуальної власності в розмірі 201818 грн, а також подарунки, призи і виграші на суму 205007 грн.

  Крім того, члени сім'ї парламентарія (сестра і мати) задекларували в минулому році 34736 грн, з яких 15128 гривень – зарплатня, походження інших коштів не вказано.

  Також сама Савченко не володіє ніяким рухомим і нерухомим майном, а у власності членів її родини перебуває земельна ділянка (1500 кв. м), житловий будинок (53 кв. м), квартира (71,1 кв. м). Підкреслимо, що у власності родини знаходяться і 2 автомобілі – Skoda Fabia 2007 року випуску і Lifan 320 2011 року випуску.

  Згідно з декларацією, нардеп також володіє цінними паперами, номінальна вартість яких становить 75 грн, а члени сім'ї – цінними паперами номінальною вартістю 1628 грн.

  Вказується, що сім'я Савченко минулого року витратила 10 тис. грн на утримання майна.

  Як інформував 5.ua, Надія Савченко запропонувала для вирішення конфлікту на Донбасі провести прямі переговори з так званими "Донецькою/Луганською народними республіками".

  Попередній матеріал
  У МВС назвали зарплати нових дільничних поліцейських і слідчих
  Наступний матеріал
  За останні три дні на Сході було ліквідовано двох бойовиків, ще 11 поранені

  Савченко заявила, що готова вести прямі переговори з "ДНР" та "ЛНР"

  ТОП-5 найпопулярніших відео: повернення Савченко, політ "Мрії" та дід зі Слов'янська

  Надія Савченко – це справжній "діамант", і у Раді їй краще бути позафракційною – депутат від БПП

  31 травня засідання Верховної Ради розпочнеться з виступу Савченко – Парубій