Савченко заявила, що готова вести прямі переговори з "ДНР" та "ЛНР"

  Надія Савченко пропонує три кроки для вирішення конфлікту на Донбасі

  Народний депутат України Надія Савченко пропонує для вирішення конфлікту на Донбасі провести прямі переговори з так званими "Донецькою/Луганською народними республіками". Про це вона заявила в ефірі "Радіо-Ера".

  "Потрібно переконати сусіда, що він вчинив не добре, не по-братськи, як вони люблять говорити, і що йому потрібно піти", – наголосила вона.

  Крім того, Савченко додала, що не хоче захищати Донбас кривавими методами. Натомість вона хоче "знайти порозуміння з цими людьми".

  "Нам доведеться вчитися прощати... не все пробачається, але все потім вирішується і шліфується законами", – зазначила вона.

  Савченко пропонує три кроки для вирішення конфлікту на Донбасі. Серед яких, зокрема, і прямі переговори з Захарченком та Плотницьким, які готова провести й сама Савченко.

  "Продовжити санкції проти Росії, бо ця країна ще досі не зрозуміла, що їй треба піти... Вийти на прямий зв'язок без мінських домовленостей із ДНР/ЛНР, вийти на прямий внутрішній зв'язок без третьої-четвертої сторони. Я готова до цього... Пан Захарченко і пан Плотницький можуть позиціонуватися, з мене корона не впаде, народними депутатами від ДНР/ЛНР. Я як депутат готова з ними говорити. Та третій крок... посміхнутися один одному і все вийде", – заявила вона.

  Нагадаємо, нещодавно Надія Савченко відвідала район проведення АТО.

  Попередній матеріал
  У Нацполіції оголосили набір дільничних поліцейських і слідчих у Київській області
  Наступний матеріал
  У МВС назвали зарплати нових дільничних поліцейських і слідчих

  У Раді розповіли, скільки журналістів загинули в АТО

  У Полтаві бійцю АТО відмовили у безкоштовному проїзді й побили

  В Одесі викрили масштабну нарколабораторію, створену переселенцями

  Клінтон набрала необхідну кількість голосів, щоб стати єдиним кандидатом від демократів

  Квартиру учасника АТО продали, поки той був на фронті

  В Егейському морі затопили Airbus A300