Олена Зеленська
Олена Зеленська politeka.net

Олена Зеленська в 2013 придбала пентхаус у Криму в олігарха Буряка за заниженою ціною – Reuters (оновлено)

  Читайте по-русски
  Пентхаус розташований у житловому комплексі "Імператор" у Лівадії, що біля нині окупованої Ялти

  Дружина новообраного президента України Володимира Зеленського в 2013 році купила елітну квартиру в кримській Лівадії менш ніж за половину ринкової вартості у екс-нардепа, олігарха Олександра Буряка. Про це пише "Новое время" з посиланням на агентство Reuters.

  За інформацією видання, Зеленська придбала трикімнатний пентхаус у житловому комплексі "Імператор" у Лівадії, що біля окупованої Ялти, у квітні 2013 року за 163 893 долари.

  Це, зокрема, зазначено в декларації про доходи Володимира Зеленського та в українському реєстрі прав на нерухоме майно.

  Агентство зазначає, що у 2012 році, згідно з даними сайту нерухомості domik.ua, квартири в ЖК "Імператор" продавалися за ціною від 3500 до 4000 доларів за квадратний метр. Тоді як Зеленська купила приблизно за 1263 долари.

  "Кримський агент із нерухомості на умовах анонімності підтвердив, що квартири, схожі з квартирами в ЖК "Імператор", зазвичай продавалися в 2013 році за ціною від 2500 до 3000 доларів за квадратний метр, але ціна могла доходити й до 5000 доларів за метр", – йдеться в матеріалі.

  Агентство не змогло з'ясувати, чому квартиру 2013 року продали за ціною, значно нижчою за ринкову.

  Reuters пише, що ані Володимир Зеленський, ані його дружина не відповіли на прохання про коментар. Олександр Буряк, який продав квартиру, телефоном відмовив агентству в коментарі з цього приводу та не відповів на письмові запитання.

  ОНОВЛЕННЯ. У Зеленського прокоментували інформацію про квартиру в Криму. Кажуть, нерухомість у Криму була придбана дружиною Володимира Зеленського за ринковою ціною у квітні 2013 року, до незаконної анексії Криму, відповідно до чинного законодавства України. Про це повідомляється в прес-релізі команди Зеленського, текст якого є у розпорядженні "Укрінформу".

  "Нерухомість у Криму була придбана Оленою Зеленською, дружиною Володимира Зеленського, у квітні 2013 року, до незаконної анексії Криму, у повній відповідності з чинним законодавством України. Нерухомість була придбана за ринковою ціною. При цьому в Україні були сплачені всі обов'язкові податки та збори", – йдеться в прес-релізі.

  Зазначається, що через незаконну анексію Криму Росією родина Зеленських ніколи не користувалася цією нерухомістю, а договір купівлі-продажу нотаріально був зареєстрований у Києві. Крім того, ця квартира була офіційно задекларована кандидатом в Президенти Володимиром Зеленським відповідно до чинного законодавства України. У прес-службі додали, що родина Зеленських має намір користуватися цією нерухомістю лише після обов'язкового повернення Криму Україні.

  Нагадаємо, у Зеленського спростовують інформацію про відпочинок на 40-метровій яхті Ігоря Коломойського. 

  Попередній матеріал
  Із 1 травня за несвоєчасну оплату комуналки нараховуватимуть пеню – подробиці
  Наступний матеріал
  Путін підписав указ про спрощене отримання паспорта РФ українцями
  Loading...