Сергій Верланов
Сергій Верланов Економічна правда

Обрано керівника Державної податкової служби

  Читайте по-русски
  Трійка фіналістів у прямому ефірі представила членам комісії свою програму розвитку Служби, а потім відповідала на запитання

  Під час кінцевого етапу конкурсного відбору на посаду очільника ДПС, який проводила Комісія вищого корпусу державної служби, головою Державної податкової служби було обрано Сергія Верланова. Про таке повідомила прес-служба Міністерства фінансів на своїй сторінці у Facebook.

  "Трійка фіналістів у прямому ефірі представили членам комісії свою програму розвитку Служби, а потім протягом години відповідала на запитання представників бізнесу, народних депутатів, експертів та членів комісії", – йдеться в тексті повідомленні.

  Слід зазначити, що Сергій Верланов отримав сумарно 16,45 бала, Сергій Петухов – 13,54 бала, Дмитро Олексієнко не набрав балів, достатніх для рейтингового оцінювання.

  Довідково. Сергій Верланов є кандидатом юридичних наук зі спеціальності "Теорія та історія держави й права; історія політичних і правових учень". Вищу правничу освіту Верланов здобув у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

  Він є експертом в області податків і судових спорів, пов'язаних з оподаткуванням. Працював юристом у таких компаніях як PwC, Sayenko Kharenko та інших.

  У період з 2015 по 2017 рік був співголовою Американської торговельної палати в Україні. З 26 липня 2018 року – заступник міністра фінансів України.

  Як повідомляв 5.UA, від 16 квітня всі митні оформлення товарів підприємств здійснюватимуться винятково через єдиний рахунок.

  Попередній матеріал
  "Ісламська держава" взяла на себе відповідальність за теракти на Шрі-Ланці
  Наступний матеріал
  Спочатку хай очистить організм від московських шлаків і гламурного совка – Фаріон відмовилася бути репетиторкою Зеленського
  Loading...

  У ДФС дозволили використовувати смартфони і планшети замість касових апаратів

  У ЄС розширили "чорний список" офшорів – подробиці

  Що робити власникам автівок на єврономерах після закінчення терміну розмитнення – подробиці

  ГПУ викликала на допит Курченка – збитки у справі сягають $14 млрд

  Е-кабінет платника податків: чим корисний сервіс та як ним користуватися

  "Це обов'язок": декларацію мають подавати навіть ті, хто здає квартиру в оренду