dnipr.kievcity.gov.ua

Новації на дорогах: чи потрібні в Україні інспектори паркування

В ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" старший менеджер проектів Центру демократії та верховенства права, координатор кампанії "За безпечні дороги" Олеся Холопік розповіла про новий законопроект щодо регулювання сфери паркування транспортних засобів, який вчора ухвалила Верховна Рада

"Сьогодення показує, що проблема з паркуванням є. Не тільки з паркуванням, а і з зупинкою транспортного засобу будь-де. Ми спостерігаємо, що водії зупиняються там, де їм зручно. Так, питання щодо стоянки врегульовані, але ми бачимо, що водії за паркування свого транспорту відповідальності не несуть: за порушення правил паркування, за порушення правил зупинки, стоянки", – зазначила Олеся Холопік.

"Законопроект має кардинально реформувати сферу паркування в Україні, він вводить ряд змін та новаторств, зокрема, буде поставлений так званий інспектор з паркування – це уповноважена особа, яка являє представляє виконавчі органи місцевих влад, сіл, селищ. Або ж це буде уповноважена особа комунальних підприємств, які відповідають за цю сферу. Зокрема, закон передбачає запровадження механізму, який буде забезпечувати відповідальність водія за порушення правил шляхом ведення фото- та відеофіксацій. У даному законопроекті мається на увазі впровадження спеціального інструменту, що буде фіксувати правопорушення. Інспектор має показати набуті матеріали в суді, і на нього накладається відповідальність саме за накладання адміністративного правопорушення на водіїв. У випадку відсутності водія це буде рішення про притягнення до адміністративної відповідальності, у разі присутності це буде протокол. Варто зазначити, що цей законопроект передбачає, що відповідальність буде нести особа, за якою зареєстрований транспортний засіб", – розповіла вона.

Повну версію розмови дивіться у відео:

Попередній матеріал
Окупанти використовують весь спектр зброї: українські бійці відкривають вогонь у відповідь
Наступний матеріал
Сумна статистика: як зменшилась кількість охочих здавати кров для поранених бійців АТО
Loading...

Профільний комітет Ради працює над законопроектом, який вирішить проблему нерозмитнених авто - Южаніна

Парубій хоче закріпити членство України в НАТО на законодавчому рівні

У соцмережах визначили столичного "Героя парковки" – фото

Медична реформа: Кількість законопроектів скорочено вдвічі – Супрун

У Києві стартує експеримент "Чесна парковка" – що передбачено

Рада збирається заборонити розміщення реклами на ліхтарях