Назар Холодницький і Артем Ситник
Назар Холодницький і Артем Ситник 5 канал

"Ніхто затриманий не буде": Ситник розповів деталі перемовин з генпрокурором щодо затримання агента НАБУ

У НАБУ кажуть, що затриманий агент проводив спецоперацію антикорупційного бюро

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник запевняє, що нікого зі співробітників бюро не триматимуть під вартою після ситуації з першим заступником голови Державної міграційної служби Діною Пімаховою. Про це керівник Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник на брифінгу в Києві.

Ситник розповів: "Розслідування проводилося офіцерами під прикриттям Національного антикорупційного бюро України. Це розслідування стосувалося викриття корупційної схеми в Державній міграційній службі. І один із фігурантів цього розслідування – сьогодні він давав прес-конференцію свою і свою версію подій – я хотів би одразу сказати, що ця операція тривала з весни. Було задокументовано дуже багато злочинних дій".

Ситник також розповів деталі розмови з генпрокурором щодо затриманого агента НАБУ: "Що стосується подальшої долі як цих проваджень, так і антикорупційного бюро, тільки що в ході розмови з генеральним прокурором було визначено, що ніхто затриманий не буде, під вартою працівників антикорупційного бюро не буде. У них (у ГПУ – 5.UA) є розслідування, яке було розпочато за заявою першого заступника голови міграційної служби. І це розслідування нібито стосується провокації хабарем з боку працівників НАБУ. Наші розслідування стосується саме тієї схеми, яка розроблялася в ході цієї операції. Як сказав антикорупційний прокурор, на сьогодні, щоб ці розслідування буди проведені максимально ефективно і були прийняті законні рішення, більше інформації ми зараз давати не будемо. Але, повторю, всі відповіді на ті питання, які зараз стоять, вони будуть надані в ході розслідування цих справ. На сьогодні ж є рішення, що затриманий ніхто не буде", – сказав Ситник.

Як повідомляв 5.UA, 29 листопада 2017 року під час спроби передання хабара в розмірі $15 тис. першому заступнику голови Державної міграційної служби Діні Пімаховій співробітники СБУ затримали агента НАБУ. А сьогодні, 30 листопада, Пімахова прокоментувала цей інцидент на брифінгу. Додамо, що на запитання журналістів Піманова заявила, що не знала, що чоловік, який пропонував їй хабар, – агент НАБУ, і що НАБУ проводить спецоперацію, як про це заявляють у прес-службі бюро.

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Купа поліції та перекрита дорога": Фото з місця обшуку в Харкові в рамках "справи рюкзаків"

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Брифінг очільників САП і НАБУ щодо затримання агента антикорупційного бюро – відео
Наступний матеріал
Експерт розповів, чому новий ВСУ викликає сумніви
Loading...

Суд у справі Ситника не відбувся: стала відома причина

Усі крапки над "і": голови НАЗК та НАБУ відповіли на обопільні звинувачення

Засідання НАЗК, на якому розглядатиметься протокол щодо директора НАБУ Ситника

НАЗК склало протокол на Ситника: якою була реакція голови НАБУ

"Хлопці, ви нас не зламаєте": Ситник прокоментував його виклик у НАЗК

НАБУ закупило спортивні костюми у фігуранта "справи рюкзаків" – реакція Ситника