ukroboronprom.com.ua

Не зможуть: в "Антонові" відреагували на плани РФ будувати "Руслан" під новим брендом

  Навіть якщо Росія намагатиметься реалізувати проект, це буде зовсім інший літак, який не буде випускатися під брендом Ан

  Росія не зможе самостійно реалізувати проект із виробництва важкого далекого транспортного літака Ан–124–100 "Руслан". Таку думку в інтерв'ю LIGA.net висловив президент ДП "Антонов" Олександр Донець, коментуючи плани РФ відновити серійне виробництво літаків "Руслан" на заводі "Авіастар" в Ульяновську.

  "Наскільки я пам'ятаю, Ульяновськ випустив останній Ан–124 в 2004 році. Це всі так звані заділи, що залишилися з радянських часів. Зараз багато компаній, які брали участь в кооперації з будівництва Руслана, перестали існувати. Крім того, Ан–124 – це аналогова машина. На сучасний літак потрібно встановлювати цифрове обладнання. Це інший рівень, тобто практично повне перепроектування машини. У реалізацію цієї програми потрібно вкласти великі кошти. Навіть не мільйони, а сотні мільйонів доларів. Я не думаю, що зараз Росія готова потягнути такий проект. Чим можуть похвалитися фірми, які залишилися в РФ після розпаду СРСР? У Ільюшина на підході Іл–276, але це після 20 років безмовності. Де проекти Туполєва, Яковлева? Щоб створювати нові машини, повинна бути школа, її потрібно підтримувати", – зазначив Олександр Донець.

  Він додав, що навіть якщо Росія намагатиметься реалізувати проект, це буде зовсім інший літак, який не випускатиметься під брендом Ан.

  Як повідомляв 5.UA, Україна і Туреччина переходять до практичної реалізації спільного проекту зі створення військово-транспортного літака Ан-188. 

  Попередній матеріал
  Не встиг: "прокурор ДНР" намагався виїхати з Маріуполя, але був затриманий бійцями НГУ
  Наступний матеріал
  "Провальний туристичний сезон": Омелян викликав представників авіакомпаній та туроператорів на нараду
  Loading...

  Новий президент "Антонова": Завдання номер один – запуск серійного виробництва

  Новий казус ЧС-2018: під час посадки в аеропорту РФ загорівся літак із футболістами – відео

  РФ на кордоні з Україною проводить авіаційні навчання

  Омбудсмен Денісова повернулася з Росії – що розповіла в Раді

  Глобальна гібридна агресія: РФ використовує кібератаки як інструмент геополітичного впливу

  Законопроект простий: як планують "карати" українських артистів за гастролі в Росії