Кібербезпека
Кібербезпека Facebook / Петро Порошенко

Глобальна гібридна агресія: РФ використовує кібератаки як інструмент геополітичного впливу

  У доповіді української делегації йшлося про необхідність міжнародної консолідації зусиль у боротьбі з тероризмом та насильницьким екстремізмом

  Росія використовує глобальну мережу для поширення радикальної ідеології, вербування прибічників та фінансування незаконної діяльності, пов'язаної з тероризмом. Цьому може запобігти лише конструктивний міжнародний діалог. Про це заявив заступник Голови СБУ Олег Фролов під час 1-ї Конференції високого рівня керівників антитерористичних відомств держав-членів ООН у Нью-Йорку, повідомляє прес-центр СБ України.

  "Низка потужних та складних кібератак, цинічних за задумом та катастрофічних за можливими наслідками, на комп’ютерні мережі енергетичного, банківського, транспортного секторів, галузі зв’язку вкотре засвідчили намір агресора використовувати кібератаки як один з інструментів геополітичного впливу", – зазначив під час виступу на форумі Фролов.

  У доповіді української делегації йшлося про необхідність міжнародної консолідації зусиль у боротьбі з тероризмом та насильницьким екстремізмом.

  "Конструктивний міжнародний діалог, який базується на принципах взаємної довіри та поваги до міжнародного права, є запорукою для запобігання та протидії незаконному використанню інформаційних технологій з терористичною метою", – наголосив Фролов.

  За словами заступника голови СБУ, одним із ключових компонентів гібридної агресії проти України стала пропаганда, яка створила сприятливе підгрунтя для розгортання цілого арсеналу інших класичних та некласичних методів ведення війни, у тому числі використання нерегулярних збройних формувань, ініціювання внутрішніх заворушень, а також кібератак та економічного тиску.

  Як повідомляв 5.UA, російські хакери заражають українські компанії шкідливими програмами, аби створити "backdoors" для масштабного скоординованого удару.

  Попередній матеріал
  В "Антонові" розповіли, чому лінійка Ан-158 простоює в цехах роками
  Наступний матеріал
  Передбачені великі штрафи: в Австралії заборонили одноразові пакети
  Loading...

  На свята: російські хакери готують масований удар

  "У нього немає підтримки": консул розповіла про стан політв'язня Литвинова, якого вперше вдалося відвідати в колонії РФ

  Порошенко: Росія утримує Сенцова за те, що він любить Україну

  В Україні завершується робота над ракетою, здатною стримувати РФ – ЗМІ

  Порошенко: Пропозиція щодо миротворців ООН на Донбасі – це тест на справжність намірів Кремля

  Гончаренко назвав головного союзника Росії в ПАРЄ