Синод ПЦУ
Синод ПЦУ pomisna.info

"Не дозволимо знову накинути на нашу шию імперське ярмо": у ПЦУ закликали Росію припинити агресію щодо України

Читайте по-русски
Там вважають, що Кремль, стягнувши війська до російсько-українського кордону, залякує українське суспільство

Покаятися та припинити війну з Україною – закликала Православна церква України російську владу. Про це йдеться у звернені Священного синоду ПЦУ.

Там вважають, що Кремль, стягнувши війська до російсько-українського кордону, залякує українське суспільство, тисне на Україну та країни-союзниці, щоби досягати своїх інтересів.

Натомість, наголосили – український народ хоч і бажає жити у мирі з історичними сусідами, але погроз країни-агресорки не боїться. Та не дозволить знову накинути на шию імперське ярмо, від якого український народ звільнився три десятиліття тому. 

 "Ми не боїмося! – наша відповідь на цей черговий агресивний намір російської влади. "Душу й тіло ми положим за нашу свободу" – не просто речення з Гімну України. Це переконання – одна з ключових рис української політичної нації, виплекана від часів княжої Київської держави, утверджена у визвольних змаганнях козацької доби та ХХ століття. Ми не потребуємо і не прагнемо чужого, український народ бажає жити у мирі та порозумінні з усіма, в першу чергу – з нашими історичними сусідами. Але ми не дозволимо знову накинути на нашу шию імперське ярмо, від якого український народ звільнився три десятиліття тому!", – заявили у ПЦУ.

Нагадаємо, за інформацією української розвідки, Росія зосередила понад 40 тисяч військовослужбовців на східному кордоні України і більш як 40 тисяч військовослужбовців в окупованому Криму. На початку місяця українські військові відзвітували, що окупанти готують масштабні провокації й можуть ввести бойовиків углиб України

Попередній матеріал
МОЗ прогнозує черговий спалах коронавірусу вже через місяць – подробиці
Наступний матеріал
Невідома війна: генерал Бернард Монтгомері – "Машина часу"
Loading...

Божественна літургія зі Свято-Михайлівського собору ПЦУ – відео

Божественна літургія зі Свято-Михайлівського собору ПЦУ – трансляція

Для допомоги 13 сиротам померлого від COVID-19 подружжя ПЦУ відкрила благодійний фонд

Божественна літургія зі Свято-Михайлівського собору ПЦУ

Божественна літургія зі Свято-Михайлівського собору ПЦУ – трансляція

На Одещині представники Московського патріархату цькують священника за перехід у ПЦУ