Похорон Ярослава Карлійчука
Похорон Ярослава Карлійчука Скріншот відео

На Буковині священники РПЦвУ втекли з похорону загиблого армійця – відео

Читайте по-русски
Представникам Московського патріархату нагадали, хто благословляв російського агресора

На Буковині священники Російської православної церкви в України покинули кладовище під час поховання загиблого в ООС армійця. Відповідне відео оприлюднили на Facebook-сторінці Храму Успіння Пресвятої Богородиці ПЦУ села Михальча, передає Molbuk.ua.

Зазначається, що перед похованням 24-річного армійця ЗСУ Ярослава Карлійчука священник ПЦУ Роман Грищук виступив із промовою, в якій нагадав про "благословіння російської агресії" Московським патріархатом.

Він закликав присутніх на похороні священнослужителів РПЦвУ не говорити, що українські військові гинуть на фронті через свій "вибір професії", а казати прямо, що "їх убиває російський агресор".

"Його убили! І назвіть, хто його убив! Убив російський агресор, який вдерся на нашу територію, у нашу країну. Назвіть, отці, хто благословив російського агресора сюди прийти зі зброєю?! Це патріарх Кирил, який ще тоді, 7 років тому, сказав у своєму посланні до Синоду, що "если украинцы сильно сопротивляться не будут, то русские воины много крови не прольют". Згадайте, хто благословив початок війни на Донбасі!", – наголосив Грищук.

У цей час представники московської церкви переглянулися, посміхнулися та пішли з кладовища, де ховали героя.

Попередній матеріал
Україна готує відповідь на затримання консула, він вже в амбасаді – МЗС
Наступний матеріал
Самоізоляція після подорожі: як українці обходять застосунок "Вдома" – сюжет
Loading...