Родина Родікових
Родина Родікових Святослав Бойко / Facebook

Для допомоги 13 сиротам померлого від COVID-19 подружжя ПЦУ відкрила благодійний фонд

  Читайте по-русски
  Опікунство над усіма дітьми візьмуть на себе їхня найстарша сестра та її чоловік

  Тринадцятьох дітей, які протягом кількох днів втратили через COVID-19 маму і тата, нині підтримує Православна церква України та небайдужі громадяни. Про це у Facebook повідомив керівник Центру громадських ініціатив "Корба", учасник Майдану Святослав Бойко.

  "Ви всі вже знаєте про біду сім'ї Родікових, де від коронавірусу помер спочатку батько сім'ї, а через кілька днів мама. І ця історія могла б загубитись серед сотень інших схожих, бо кожного дня люди відходять через хворобу, якби не одне "але". Точніше воно не одне. Їх 13. Сім'я Родікових була однією з небагатьох, де буквально зрозуміли вираз, що "Діти – це радість". І чим більше дітей, тим більше радості. Тому, окрім своїх рідних, навколо батьків радісно кублились і прийомні діти, які стали не менш рідними", – написав волонтер.

  Він повідомив, що усіх своїх братів і сестер візьмуть на виховання найстарша донька померлого подружжя та її чоловік.

  "Діти могли опинитись в дитячих будинках. Та старша донька Володимира та Діани разом зі своїм чоловіком фактично одразу вирішили, що оформлять опікунство на себе. Я чомусь так відразу і думав, що станеться саме так, бо в таких батьків діти мають бути навчені, що перед труднощами не відступають, а вирішують їх. Тож питання опікунства вирішене. Поки нові батьки проходять курси прийомних батьків, то дітьми опікується держава", – повідомив Святослав Бойко.

  "В часі тієї трагедії багато з вас виявляли бажання посильно допомогти великій родині Родікових. Ви маєте такий шанс. Православна церква України на чолі з Митрополитом Епіфанієм, які завжди були поряд з цією сім'єю і тримають духовну опіку над родиною, відкрили зараз благодійний фонд для допомоги їм. Ви також можете допомогти!" – наголосив громадський активіст.

  На своїй сторінці він оприлюднив номер рахунку для допомоги дітям – благодійної організації "Благодійний фонд допомоги сім'ї Родікових":

  UA 28 3052 9900 0002 6008 0301 26658 – АТ КБ "ПриватБанк".

  Раніше 5.ua повідомляв про 3-річного Давида, який теж потребує допомоги. Хлопчик страждає на рідкісне генетичне захворювання, яке вражає нирки. Ліки, які можуть урятувати дитину, в Україні не сертифіковані, до того ж коштують дуже дорого – 5 тисяч євро за дозу. Тому мати разом із сином вимушена була поїхати на лікування до Туреччини.

  Попередній матеріал
  Соратники Коломойського "заробили" 370 млн на "Центренерго" – ЗМІ
  Наступний матеріал
  У США виявили новий штам коронавірусу, що має одразу дві мутації
  Loading...