Катери Mark VI
Катери Mark VI defence-ua.com

США виділять Україні $125 млн військової допомоги

  Читайте по-русски
  Пакет включає в себе патрульні катери для ВМС України

  Україна отримає від США пакет військової допомоги на 125 мільйонів доларів. Про це на брифінгу повідомив прес-секретар Пентагону Джон Кірбі.

  "Сьогодні Державний департамент анонсував новий пакет безпекової допомоги на 125 мільйонів доларів. Він включає до себе обладнання, тренування та консультації, щоби допомогти Україні зберегти територіальну цілісність, убезпечити кордони та поліпшити оперативну сумісність з НАТО", – заявив Кірбі.

  "Це підтверджує зобов'язання США щодо постачання летальних оборонних озброєнь, які дадуть Україні змогу більш ефективно захищатися від російської агресії", – зазначив він.

  "Анонсований сьогодні пакет допомоги включатиме в себе два патрульних катери, аби допомогти Україні захищати свої територіальні води… Таким чином, наші загальні зобов'язання складуть вісім патрульних катерів. Два в 2021 фіскальному році, два в 2020 фіскальному році і ще чотири через державне військове фінансування", – пояснив Кірбі, відповідаючи на запитання журналістів.

  "До цього пакету не включені ракетні комплекси Javelin, здебільшого він складається з цих патрульних катерів", – зауважив прес-секретар Пентагону.

  Нагадаємо, Україна отримає від Сполучених Штатів два нових патрульних катери Mark VI – їх будівництво має бути завершене до грудня 2022 року.

   

  Попередній матеріал
  Справа Татарова: суд не продовжив терміни, слідство може завершитися найближчим часом
  Наступний матеріал
  Стало відомо, скільки людей мають антитіла від коронавірусу
  Loading...