foto

Нацрада забрала ліцензію у "Радіо Вєсті"

Раніше Нацрада вже виносила попередження "Вєстям" – за антиукраїнську пропаганду, перешкоджання діяльності ради та приховування інформації про структуру власності

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України не продовжила дію ліцензії на мовлення "Радіо Вєсті". Рішення було ухвалено на підставі систематичних порушень умов ліцензування. За три останні роки Нацрада виносила "Вєстям" чотири попередження, зокрема, за антиукраїнську пропаганду в ефірі, перешкоджання діяльності Нацради та приховування інформації про структуру власності, передає "5 канал".

"Ми сьогодні вважали за свій обов'язок перевести цю всю історію в судову площину, що є справді правильним. Якщо ми в чомусь помилилися – ми готові відповідати. Але ми готові йти з відкритим забралом, щоби вирішити це питання і припинити мучити суспільство", – розповіла перший заступник голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим'юк.

Перед початком засідання під Нацрадою зібралися два мітинги з полярними гаслами. Нагадаємо, довкола ліцензування "Радіо Вєсті" триває судова тяганина. Франківський райсуд Львова заборонив Нацраді розглядати питання про ліцензію, допоки триває розгляд позову слухачки "Вєстей", яка позивається проти контенту ранкового ефіру. Нацрада оскаржила це рішення суду, а керівництво "Вєстей" подало апеляцію. І члени Нацради, і представники радіо заявили – готові до судової тяганини.

"Однозначно – це на роки судовий процес. Ця ліцензія нікому так просто не відійде. Тобто, її можна буде розподілити знову через конкурс, є відповідна процедура. Я думаю, цей конкурс у кращому випадку, відбудеться через два роки", – прокоментував виконавчий директор холдингу "Вести. Украина" Андрій Кошевий.

Як повідомляв 5.UA, наприкінці лютого Нацрада заборонила мовлення харківського "Радіо Вєсті".

Попередній матеріал
Богдан Бенюк про двомовність, патріотичне виховання молоді та українські ЗМІ у програмі "Рандеву"
Наступний матеріал
У Сумах заарештували екс-головного лікаря психлікарні за катування пацієнтів
Loading...

Із лютого в окупованому Криму з'явиться українське радіомовлення – Нацрада

Альтернатива "сєпарському радіо": "Армія-FM" святкує річницю в ефірі

Нацрада заборонила російський телеканал "Охотник и рыболов HD"