ua.krymr.com

Із лютого в окупованому Криму з'явиться українське радіомовлення – Нацрада

На Чонгарі завершилося будівництво 150-метрової вежі для мовлення в окупованому Криму

Член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський повідомив про завершення будівництва 150-метрової вежі для мовлення в окупованому Криму. Про це він написав у середу, 25 січня 2017 року, на своїй сторінці у Facebook

"З початку лютого сигнал українських радіостанцій почне доставлятися в Крим. Мова йде про Перший канал Українського радіо, Meydan, Радіо Крим.Реалії, Херсон FM", – повідомив Сергій Костинський та  зазначив, що на даний момент на вежі здійснюється монтаж обладнання.

За словами Костинського, будівництво вежі зайняло близько двох місяців. Майже дев'ять місяців зайняли роботи щодо прорахунку і міжнародної координації радіочастот, відведення земельної ділянки, проведення конкурсу на радіочастоти.

Сергій Костинський нагадав, що розвиток мовлення в зоні проведення АТО і на територію анексованого Криму проходить у рамках роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України.

Нагадаємо, що у грудні 2016 року Національна рада з питань телебачення та радіомовлення видала чотири радіочастоти кільком телерадіоорганізаціям України на мовлення з радіовежі Чонгар Херсонської області. Це дасть змогу мовити на північну частину Кримського півострова. Можливо, сигнал діставатиме навіть до Сімферополя.

Варто зазначити, що 2 грудня 2016 року на Чонгарі Мінінформполітики та Нацрада з питань телебачення та радіомовлення почали монтаж вежі для мовлення на території окупованого Росією Криму. 

Попередній матеріал
Стало відомо, які укази Трамп має намір підписати найближчим часом – ЗМІ
Наступний матеріал
Волонтери InformNapalm ідентифікували модифікований російський БТР-80 у Донецьку
Loading...
Нацрада планує розглянути трансляцію на СТБ передачі з військовим РФ, що воював на Донбасі

Нацрада планує розглянути трансляцію на СТБ передачі з військовим РФ, що воював на Донбасі

Нацрада заборонила в Україні трансляцію каналу "Дождь"

Нацрада заборонила в Україні трансляцію каналу "Дождь"

Нацрада перевірить ще одну радіостанцію через порушення квот на контент українською мовою

Нацрада перевірить ще одну радіостанцію через порушення квот на контент українською мовою