foto

Нацрада перевірить ще одну радіостанцію через порушення квот на контент українською мовою

  Голова Нацради Юрій Артеменко, зауважив, що в ефірі "Радіо Глас" транслювалися науково-просвітницькі передачі російського інтернет-порталу "SeoPult.TV"

  Національна рада з питань телебачення та радіомовлення призначила позапланову перевірку "Радіо Глас" через недотримання частки ведення програм державною мовою. Про це інформує прес-служба Нацради.

  "Ми призначаємо позапланову перевірку ПрАТ "Акціонерна телевізійна компанія "Глас", м. Одеса. Було проведено моніторинг і виявлено, що мінімальна частка ведення передач державною мовою, яке має бути згідно з законом не менше 50%, в ефірі 15 грудня становила 31%", – заявив голова Нацради Юрій Артеменко.

  Крім того, він зауважив, що в ефірі "Радіо Глас" також транслювалися науково-просвітницькі передачі російського інтернет-порталу "SeoPult.TV", тоді як чинною ліцензією не передбачено ретрансляції інших програм та використання іноземного продукту, крім добірки музичних творів.

  Як повідомляв 5.ua, Нацрада оштрафувала радіо "Шансон" на 300 тис. гривень за пісню про "російський спецназ".

  Попередній матеріал
  Промисловці вимагають конструктивного діалогу з "Укрзалізницею" за тарифами і фінплану: "Ми не дочекалися жодного документа"
  Наступний матеріал
  Соцмережі підкорює ролик про головну ялинку України з висоти пташиного польоту
  Теги:
  Loading...

  У Москві поліція затримала журналіста "Радіо Свобода" – ЗМІ

  Кириленко розповів про схему, за якою недоброчесні радіостанції обходять закон про квоти на українську пісню

  У Москві вирішили відпустити затриманого журналіста "Радіо Свобода"

  На Карачуні запрацювала відновлена телерадіовежа