business-tv.com.ua

Промисловці вимагають конструктивного діалогу з "Укрзалізницею" за тарифами і фінплану: "Ми не дочекалися жодного документа"

Керівництво ПАТ "Укрзалізниця" запросило представників ключових галузей до обговорення планів підвищення вантажних тарифів, яке має відбутися завтра, 28 грудня

Промисловці просять прем'єр-міністра Володимира Гройсмана провести розширену нараду за фінансовим планом і формування тарифів "Укрзалізниці" на 2017 рік, а не "для галочки". Про це йдеться в листі представників ключових галузей української економіки, підписаному головою Федерації металургів України Сергієм Біленьким, президентом ОП "Укрметалургпром" Олександром Каленковим, президентом Української зернової асоціації Володимиром Клименком, президентом Союзу хіміків України Олексієм Голубовим, виконавчим директором Української асоціації виробників феросплавів та іншої металургійної продукції "УкрФА" Сергієм Кудрявцевим, виконавчим директором Асоціації виробників цементу України "Укрцемент" Романом Скільським і віце-президентом Асоціації підприємств скляної промисловості "Укрскло" Володимиром Колірним, пише "Цензор.НЕТ".

У листі повідомляється, що керівництво ПАТ "Укрзалізниця" запросило представників ключових галузей до обговорення планів підвищення вантажних тарифів, яке має відбутися завтра, 28 грудня.

"Ми вважаємо за неможливе брати участь у формальному PR-заході керівництва ПАТ" Укрзалізниця", що проводиться виключно "для галочки" і подальшого звіту перед вами "про нібито діалог з бізнесом", – звернулися промисловці до Гройсмана.

"Ще минулого тижня ми звернулися до керівництва ВАТ" Укрзалізниця "з проханням надати необхідні для конкретного та результативного обговорення матеріали, без яких професійна дискусія з цього надзвичайно важливого для економіки країни питання, на наш погляд, не може відбутися. Однак, відповіді ми не дочекалися, жодного документа, навіть самого фінплану на 2017 рік, надано не було", – сказано в листі.

У зв'язку з цим промисловці просять Гройсмана сприяти в організації ефективної зустрічі представників підприємств провідних галузей з керівництвом транспортного монополіста з приводу фінплану і формування тарифів на 2017 рік, яку запропоновано провести до кінця січня.

censor.net.ua

censor.net.ua

Як повідомляв 5.ua, промисловці просять АМКУ не допустити підвищення вантажних тарифів "Укрзалізниці". 

Попередній матеріал
Трагедія у Княжичах: Аваков анонсував оприлюднення результатів розслідування
Наступний матеріал
Нацрада перевірить ще одну радіостанцію через порушення квот на контент українською мовою
Loading...

"У цьому бізнесі немає чудес і феєрверків": Балчун розповів, на що витрачатиме кошти "Укрзалізниця" в 2017 році

"Укрзалізниця" змінила систему оголошень інформації про нумерацію вагонів

"Укрзалізниця" відновила онлайн-продаж квитків через свій сайт після кібератаки

Кібератака на "Укрзалізницю" була здійснена на замовлення особи з Росії – Мінінфраструктури