president.gov.ua

На Карачуні запрацювала відновлена телерадіовежа

Президент Петро Порошенко взяв участь у запуску роботи відновленої радіотелепередавальної станції на горі Карачун

Петро Порошенко ознайомився з налаштуванням телевізійних передавачів у кімнаті управління та контролю телерадіовежі, яка транслюватиме 10 загальнонаціональних та 4 місцевих канали. Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

"Сьогодні відбулася надзвичайно важлива подія, яку чекали більше двох років мешканці Донецької області. Починаючи від Красноармійська і завершуючи Лисичанськом, починаючи від Горлівки і завершуючи Ізюмом, ми можемо бачити це мовлення", - сказав Президент.

Він також поставив завдання розробити дорожню карту і графік відновлення мовлення українських телеканалів для мешканців Донецька, Макіївки, Єнакієвого, Шахтарська тощо. Президент повідомив, що на телерадіовежі у Карачуні встановлено потужні передавачі 20 кВт, які було передано Україні Польщею в рамках співпраці в сфері оборони.

Радіотелепередавальна станція Краматорськ (РТПС) разом із радіотелевежею була знищена терористами в липні 2014 року, що унеможливило трансляцію українських телеканалів та передачу радіосигналу. На сьогоднішній день, після відновлення роботи РТПС, на території Донецької області розпочато ретрансляцію телевізійних програм усіх 14-ти запланованих аналогових каналів та 13-ти радіопрограм, здійснюється повне технічне обслуговування і експлуатація мереж зв’язку, супутникового та ефірного телерадіомовлення. Зокрема, у тестовому режимі для мешканців Донецької області доступні Перший національний, Інтер, ТРК Україна, Новий канал, 1+1 , СТБ, 5 канал та інші.

Попередній матеріал
У Житомирі встановили меморіальну дошку бійцеві, що пройшов більшість "гарячих точок" в АТО
Наступний матеріал
Парубій пояснив, чому деякі законопроекти припадають пилом
Теги:
Loading...
Телевежа на горі Карачун відновлює роботу

Телевежа на горі Карачун відновлює роботу

Тука: Відновлена телевежа на горі Карачун почне працювати на цьому або на наступному тижні

Тука: Відновлена телевежа на горі Карачун почне працювати на цьому або на наступному тижні