5 канал

Тука: Відновлена телевежа на горі Карачун почне працювати на цьому або на наступному тижні

Уже відбувся запуск обладнання у тестовому режимі

Цього або наступного тижня почне працювати відновлена телевежа на горі Карачун у Донецькій області. Про це в ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука.

"Телевежа на Карачуні вже змонтована, там закінчується монтаж обладнання. Наскільки мені відомо, вже відбувся запуск обладнання у тестовому режимі. Сподіваюсь, що на цьому, або на наступному тижні вона вже почне працювати", – заявив Тука.

Крім того, він повідомив, що бойовики не подають питну воду мешканцям прифронтових територій окупованих районів Луганщини і звинувачують у цьому українську сторону.

"Якщо взяти забезпечення водою. Наприклад, Луганська область, Попаснянський водоканал, який забезпечує щонайменше півмільйона наших громадян на неконтрольованій території питною водою. Спочатку весь час нам дорікали, що ми не забезпечуємо, не даємо технічної можливості використовувати цю воду. Зроблено все, все відремонтовано, поставлені електронні сучасні лічильники. Тепер, як все зроблено, то представники протилежної сторони ігнорують будь-які контакти з українською стороною. Вони не приїздять для оформлення належних документів, вони не беруть слухавку, вони не приїхали, щоб отримати електронні ключі від електронних лічильників. Щоденно зменшуючи попит води, вони не гребують тим, щоб нашим громадянам, які проживають на тій території, зокрема в тих зонах, які наближені до лінії розмежування, вони перевели людей на забезпечення водою через день по три години і розповідають людям, що все це хунта", – заявив Тука.

Попередній матеріал
Засідання Кабінету Міністрів - відео
Наступний матеріал
Під час зіткнення з бойовиками "ДНР" поранено українського розвідника "Павука" – Аброськін

Українське мовлення на Донбасі: телевежу на Карачуні запустять впродовж 2 тижнів

Відновлення мовлення на Донбасі: телевежу на Карачуні планують установити до кінця місяця