"Армія-FM"
"Армія-FM" 5 канал

Альтернатива "сєпарському радіо": "Армія-FM" святкує річницю в ефірі

На сьогодні радіостанція покриває близько 70% прифронтової території

"Армія-FM" відзначає першу річницю свого ефіру. На прифронтові регіони транслюють вони українську музику, новини та авторські програми, яких натепер аж 30. І якщо раніше в бійців на передовій з розваг було додзвонитися на "сєпарске" радіо та замовити там привітання для своїх бойових побратимів, то тепер мають альтернативу й можливість слухати своє, розповідає кореспондент "5 каналу".

Радійники "Армія-FM" відзначають першу річницю: тематичний торт у студії, особливий святковий настрій у слухачів. Ведучі зачитують привітання з різних країн світу.

Зловити хвилю "Армія-FM"можуть мешканці та військові у 14 прифронтових містах Донеччини та Луганщини. Українці ж на тимчасово окупованих територіях слухають радіо через Інтернет. Це одна з небагатьох можливостей дізнаватися українські новини та почути вітчизняну музику.

Новини на радіо щогодини - о 9:00 ранку до 18:00 вечора. Їх готує і зачитує військовий і радіоведучий Данило Іщенко. Він інформує слухачів переважно про ситуацію на передовій, політику, економіку та соціальні питання.

"Армія-FM"
"Армія-FM"5 канал

На сьогодні радіостанція покриває близько 70% прифронтової території. Починали рік тому з трьох міст Донбасу. На рік наступний команда радіостанції має амбітні плани.

"Наш новий етап – як ми його бачимо, це створити радіо, яке буде цікаве не тільки військовим, а й цивільному населенню. Наша мета – бути присутніми в Києві, тобто отримати для цього відповідну ліцензію і зробити тут передатчик", – розповідає радник міністра оборони Олексій Макухін.

Про діяльність першого військового радіо "Армія-FM", здобутки за рік та плани на майбутнє – в сюжеті:

Ксенія Дворнікова, Влад Каретник, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою:

Записки з передової: Як бійці АТО влаштовують побут під обстрілами противника

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Автівки грузнуть в болоті": чому мешканці чотирьох сіл Львівщини 15 років не бачили доріг
Наступний матеріал
"Слідом за Шулявським мостом": які дороги обіцяють відремонтувати в Києві цього року
Loading...

"Зомбування людей": Аброськін розповів про інформаційний голод в Авдіївці

Продюсер військового радіо розповіла про репертуар "Армія FM"

"РЕЙВолюція" та глушилка для шансону: як працює радіо "Армія FM"