Нацрада з питань телебачення
Нацрада з питань телебачення 5 канал

Нацрада заборонила мовлення харківського радіо "Вєсті"

Раніше Нацрада винесла чотири попередження радіо "Вєсті" за антиукраїнську пропаганду в ефірі, а також приховування імені справжнього власника

Харківське радіо "Вєсті" припиняє мовлення. 23 лютого Нацрада з питань телебачення і радіомовлення відмовилася продовжувати "Вєстям" ліцензію. Відповідне рішення ухвалили на засіданні Нацради, інформує "5 канал".

Як повідомляється, члени Нацради розглянули заяву щодо продовження строку дії ліцензії харківського радіо "Вєсті", і за рішенням Ради воно припиняє своє мовлення.

Зазначимо, що 16 лютого Харківський адміністративний суд ухвалив рішення про те, що Нацраді заборонено переглядати продовження цієї ліцензії. Однак і досі Нацрада таку ухвалу суду не отримала, навіть поставила під сумнів її існування.

"Ухвала набирає законної сили після закінчення строків для подальшої апеляційної скарги, тобто навіть якщо вона є, вона ще не набрала законної сили", – пояснила позицію Нацради з питань телебачення та радіомовлення заступник голови відомства Уляна Фещук.

Вона повідомила: "Заява про продовження строку дії ліцензії ТОР ТРВК "Мастер" не задоволена у зв'язку з тим, що у компанії було декілька попереджень, які, відповідно до статті 33 Закону України дають можливість не продовжувати строк дії ліцензії".

Як повідомлялося, Нацрада уже винесла чотири попередження радіо "Вєсті" за антиукраїнську пропаганду в ефірі, а також приховування імені справжнього власника.

На засіданні були присутні і самі представники "Вєстєй", які відповідним рішенням Нацради обурені й навіть планують подавати до суду.

Нагадаємо, ліцензія на мовлення дається строком на 7 років. У харківської телерадіовидавничої компанії "Мастер" під радіо "Вєсті" строк її дії закінчився кілька днів тому. 

Попередній матеріал
Поблизу Донецька український десантник знищив ворожу БМП – відео
Наступний матеріал
Нацполіція затримала банду злодіїв, що грабували будинки по всій Україні – відео
Loading...

Екс-редактору "Вєстєй" призначили заставу у 13 разів меншу, ніж просила прокуратура

Присвячується газеті "Вєсти": зомбі-парад" вулицями Києва

Експерт розповів, як українці навчилися протистояти російській пропаганді