Російська пропаганда
Російська пропаганда dv.ee

Експерт розповів, як українці навчилися протистояти російській пропаганді

Україні вдалося створити власний порядок денний чи обговорення власних тем, що дає можливість протистояти російській пропаганді

На тему інформаційної агресії Росії, впливу пропаганди на суспільну думку в Україні та Європі говорив в ефірі "5 каналу" експерт з інформаційних технологій Максим Саваневський.

"Мені здається, що українці навчилися протистояти російській пропаганді. Це те, що ми, на щастя, маємо, але, на жаль, не мають багато країн Європи і Сполучені Штати. Україні вдалося створити надважливу річ, яка дійсно допомагає протистояти пропаганді – це формування свого власного дискурсу, формування свого порядку денного, своїх тем, у рамках яких живуть українці і які формують якесь позитивне тло, яке допомагає протистояти російській пропаганді. Тому що найбільша проблема пропаганди, те, що дійсно завдає шкоди, це те, коли країни чи окремі люди намагаються протистояти пропаганді, то завжди відстають на два-три кроки. Коли ви формуєте свій порядок денний, свої теми для обговорення, це дає можливість протистояти пропаганді. І в Україні є дискурс, який сформований і в інтернет-середовищі, і серед журналістів, політиків, який відстоює національні інтереси, який протистоїть агресору. І чітке розуміння того, що Росія – агресор для України, багато в чому допомагає протистояти", – зазначив експерт.

Повну версію розмови дивіться у відео:

Нагадаємо, Європарламент закликав посилити протидію російські пропаганді. У листопаді депутати ухвалили відповідну резолюцію.

Попередній матеріал
Нардепи звернулися до Турчинова із проханням скликати РНБО через "блокаду Донбасу"
Наступний матеріал
Завтра почнуть продавати квитки на Євробачення-2017: якою буде ціна
Loading...

Пропагандиста РФ Філліпса витурили із парламенту Великої Британії

Німеччина розслідує розгортання російської пропаганди та поширення фейкових новин

Посол Іспанії заявив про необхідність посилити протистояння "пропагандистській машині" Путіна