Нацрада з питань телебачення
Нацрада з питань телебачення 5 канал

Нацрада оштрафувала телеканал СТБ на понад 1,6 млн грн

  Порушення зафіксовані в кількох передачах і в їх анонсах

  Нацрада з питань телебачення і радіомовлення оштрафувала телеканал СТБ на понад 1 млн 650 тисяч гривень за показ програм, які можуть завдати шкоди дітям та підліткам, у непередбачений для цього час, а саме до 23:00. Про це повідомляє "Укрінформ".

  Як зазначила під час засідання заступник голови Нацради Уляна Фещук, телеканал СТБ, зокрема, порушив ч.5 ст.28, в якій йдеться про те, що "ліцензіат не має права розповсюджувати програми і передачі, трансляція яких не допускається згідно з вимогами частини другої статті 6 цього Закону, а також програми, здатні впливати на нормальний фізичний, розумовий або моральний розвиток дітей та юнацтва, і програми, що містять сцени, які викликають жах, сцени вбивства, насилля (психологічного або фізичного), і сцени, звернені до сексуальних інстинктів".

  Відзначимо, що мова йде про порушення, зафіксовані в кількох передачах і в їх анонсах - "Майстер-шеф. Діти", "Один за всіх", "Хата на тата" та "Битва екстрасенсів".

  Члени Нацради п'ятьма голосами, двоє утрималися, проголосували за санкцію "штраф".

  Як повідомляв 5.UA, у Нацраді розповіли, яку відповідальність понесе СТБ у разі підтвердження факту російської пропаганди.

  Попередній матеріал
  Зеркаль розповіла про завершальний день слухань у Гаазі
  Наступний матеріал
  Покладання квітів до пам'ятника Шевченку в Криму пройшло під наглядом поліції
  Loading...

  Нацрада заборонила російський телеканал "Охотник и рыболов HD"

  Нацрада перевірить один з телеканалів через фільм про Бузину

  Нацрада призначила позапланову перевірку п'яти мовникам