mns.gov.ua

"Нафтогаз" ввів в експлуатацію газову свердловину глибиною у 6 кілометрів

  Читайте по-русски
  Вона забезпечить приріст розвіданих запасів блакитного палива більш ніж 350 млн кубометрів

  "Нафтогаз" ввів в експлуатацію надглибокe свердловину №208 на Березівському родовищі в Харківській області. Про це повідомили в "Укргазвидобуванні", передає "ЛІГА".

  Глибина свердловини – 6000 м, вона забезпечить приріст розвіданих запасів блакитного палива більш ніж 350 млн кубометрів.

  "Це вже друга розвідувальна свердловина на родовищі, яка показала високий результат і забезпечила збільшення розвіданих запасів. Її добовий дебіт становить 260 тис. куб. м природного газу ", – йдеться у повідомленні.

  У компанії зазначили, що в період кризи, який обмежив інвестиційні можливості, вирішили сконцентрувати зусилля на збільшенні запасів вуглеводнів.

  "Результати геологічних досліджень свідчать про те, що газові гіганти – Шебелинське, Хрестищенське і інші родовища, мають значний потенціал на глибинах більше ніж 5-6 кілометрів. Тому дорозвідка глибоких покладів є одним з ключових проєктів нашого дивізіону. Дві високодебітні свердловини на Березівському родовищі підтверджують, що ми рухаємося в правильному напрямку ", – розвів директор дивізіону "Розвідка та видобуток" Олександр Романюк.

  "Укргазвидобування" провело сейсмічні дослідження за методикою 3D і уточнила геологічну модель Березовського родовища. Воно складається з двох структурних елементів: Західно-Березівського і Березівського підняттів.

  "Свердловина №206 глибиною 6100 м, яку ввели в експлуатацію в лютому цього року, підтвердила продуктивність газоносних покладів в межах Західно-Березовського підняття. Свердловина № 208 глибиною 6 тис. м, яку закінчили в травні, розташована на Березівському піднятті ", – повідомили в компанії.

  Зазначається, що результати буріння двох розвідувальних свердловин дадуть змогу проєктувати подальші роботи з дорозвідки Березівського родовища.

  Нагадаємо, компанія Expert Petroleum випередила трьох конкурентів у конкурсі на збільшення видобутку газу на виснажених родовищах "Укргазвидобування".

  Попередній матеріал
  У Європарламенті зробили заяву і застерегли владу України від політичних переслідувань п’ятого Президента Порошенка
  Наступний матеріал
  Саакашвілі про запровадження другого рівня пенсійної системи в Україні: "Це катастрофа!"
  Loading...

  У травні ціна на газ буде нижчою на 21%, ніж у квітні – "Нафтогаз"

  "Нафтогаз" оприлюднив ціну на газ для населення за квітень

  У нелегкий для світового нафтового ринку час "Нафтогаз" готовий надати свою допомогу

  Як нафта знецінилася вщент і що з того Україні – сюжет

  "Нафтогаз" збільшить видобуток за допомогою французької компанії

  "Додаткові питання на $17,3 млрд": Вітренко повідомив про нові претензії до "Газпрому"