"Нафтогаз"
"Нафтогаз" скріншот

"Нафтогаз" збільшить видобуток за допомогою французької компанії

  Читайте по-русски
  Між компаніями буде підписано контракт із підвищення видобутку на 15 років

  Компанія Expert Petroleum випередила трьох конкурентів у конкурсі на збільшення видобутку газу на виснажених родовищах "Укргазвидобування", повідомляє "Новое время".

  За результатами відкритого конкурсу міжнародна компанія Expert Petroleum допоможе АТ "Укргазвидобування" (УГВ, входить до складу Групи "Нафтогаз") збільшити видобуток вуглеводнів на родовищах в західній Україні.

  Між компаніями буде підписано сервісний контракт із підвищення видобутку (Production Enhancement Contract – PEC) на 15 років. Західний партнер у перші 5 років співпраці зобов’язався інвестувати близько 1 млрд грн (перерахунок $30 млн за прогнозним курсом) в інтенсифікацію, буріння свердловин та розвиток інфраструктури й потенційно здійснити додаткові інвестиції в майбутньому.

  "Укладена угода передбачає найбільші іноземні інвестиції в газовидобування України за останні 5 років. Вони підуть на розвиток тих невеликих і виснажених родовищ, на які в "Нафтогазу" бракує власних ресурсів в умовах значного падіння цін на енергоресурси. Замість очікуваного падіння видобутку на цих ділянках ми отримаємо зростання", – пояснив виконавчий директор із трансформації Групи "Нафтогаз" Отто Ватерландер.

  Повідомляється, що партнерство з Expert Petroleum дозволить "Нафтогазу" отримати додатково принаймні 300 млн куб. м газу на 13 малих родовищах у західній Україні впродовж 5 років.

  Нагадаємо, НАК "Нафтогаз України" розробив проєкт фінансового плану на випадок максимальної кризи у зв'язку з обмежувальними заходами через коронавірус.

  Попередній матеріал
  Корея виділила Україні $700 тис. на боротьбу з коронавірусом – подробиці
  Наступний матеріал
  На Миколаївщині перший смертельний випадок: померла жінка, інфікована коронавірусом
  Loading...

  Коболєв розповів, наскільки "Нафтогаз" готовий до кризи через коронавірус і що пропонує Кабміну

  Вітренко розповів, яку суму "Нафтогаз" передасть НБУ

  Батько директора газового бізнесу "Нафтогазу" повідомив, що син заразився коронавірусом

  Коболєв: "Санкції проти "Північного потоку-2" надзвичайно корисні для енергетичної безпеки Європи"

  "Нафтогаз" у відповідь на претензії Кремля назвав суму збитків від анексії Криму

  Експосадовця "Нафтогазу" підозрюють у нанесенні збитків державі майже на 300 млн грн – ДБР