fakty.ictv.ua

На боржників штурмом: Мін'юст запустили рейди проти неплатників аліментів

Перевірки вже стартували в шести облястях

Мобільні групи з ліквідації заборгованості по аліментах проведуть контрольні перевірки у десяти областях та в м. Києві. Про це сьогодні заявила заступник міністра юстиції Світлана Глущенко, інформує прес-служба Міністерства юстиції.

"Мобільні групи з ліквідації заборгованості по аліментах з контрольними перевірками рушили по Україні. З 14 травня представники Міністерства юстиції України контрольні перевірки проведуть в Тернопільській, Херсонській, Волинській, Закарпатській та Запорізькій областях. З 21 травня мобільні групи працюватимуть у Харківській, Чернівецькій, Полтавській, Миколаївській, Чернігівській областях та в м. Києві", – розповіла Глущенко.

У Мін'юсті також розповіли, що з початку дії закону щодо посилення відповідальності за сплату аліментів обсяг стягнених коштів з боржників збільшився в декілька разів. Так, у деяких регіонах сума сплати заборгованості з виплати аліментів зросла більш як у 15 разів.

Зокрема, у Луганській області державним виконавцям вдалося стягнути понад 20 млн грн аліментів, що в 15,5 разів більше ніж до початку дії закону. Також, наголосила заступник міністра, у Миколаївській області стягнено 33,5 млн грн (в 10 разів більше), у Рівненській –майже 30 млн грн (в 6 разів більше).

Глущенко розповіла, що лідерами зі стягнення боргів зі сплати аліментів після початку дії закону є: Дніпропетровська область із сумою – 152,1 млн грн, Одеська – 103,6 млн грн та Полтавська – 73,6 млн грн.

"Такі показники свідчать, що закон працює і започатковані ним нововведення є дієвим мотиватором для недобросовісних батьків сплачувати аліменти на дитину", – наголосила заступник міністра юстиції.

Глущенко запевнила, що Мін'юст продовжуватиме кампанію з посилення відповідальності за несплату аліментів. Зокрема, найближчим часом Верховною Радою буде ухвалено другий пакет законодавчих новацій, які передбачають ще більше посилення тиску на неплатників аліментів.

Дивіться також фотогалерею за темою:
/
/
/
/
/
/
/
/
/
Попередній матеріал
СБУ обшукує київський офіс "РИА Новости"
Наступний матеріал
Брак дощів: синоптик розповіла про погоду в Україні до вересня

У Мін'юсті відзвітували про ефективність закону "Чужих дітей не буває"

"Цифри на диво високі": в ЮНІСЕФ розповіли, скільки фальшивих довідок про вакцинацію нарахували в Україні

ДТП у Білорусі: Кулеба розповів, чому всіх дітей не можна перевезти в Україну

"Усе палало": на Дніпропетровщині медсестра замість ліків дала дівчинці мийний засіб

ДТП з українськими школярами у Білорусі: що відомо про трагедію

ДТП з українськими дітьми в Білорусі: щодо водія порушили кримінальну справу